Fertijin tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptırıp başarı yakalayanlar

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah banada dua et kız sen nerde oturuyodun
göktürk kuzum, bu arada bende bizim ufaklığın hareketlerini ufak ufak hissetmeye başladım, doktorum Seval Hanım'da ultrsonda bakıp aynı annesi gibi bir yanak bir burun var ki çizilmiş dedi ee ne de olsa İzmirliyiz :)) @SadmiN nur topu gibi kızım olacak inşallahh ablacımmm

kızlaaarr hemen oturdum yine bilgisayar başına size çok güzel müjdeli haberlerim vaaaar bu koca karınlı kız yakında doğuracak :hede: şaka bir yana sancılarım iyice başladı :hayal:benimki içerde baya tepiniyor, artık ressmen çıkarın benii diyor :D Seval Hanım ile görüştüm,pazartesi gideceğim bakalım acaba tahmini doğum tarihi belli olur mu offf zaman daraldıkça heyecan daha artıyormuş ya.

kızlaaarr hemen oturdum yine bilgisayar başına size çok güzel müjdeli haberlerim vaaaar bu koca karınlı kız yakında doğuracak :hede: şaka bir yana sancılarım iyice başladı :hayal:benimki içerde baya tepiniyor, artık ressmen çıkarın benii diyor :D Seval Hanım ile görüştüm,pazartesi gideceğim bakalım acaba tahmini doğum tarihi belli olur mu offf zaman daraldıkça heyecan daha artıyormuş ya.
sağlıcakla al kucağına bebeğini
inşallah :ebebek:

Sağlıkla sıhhatli gelsin inşallah

merhaba yeni üyeyim. çocuğumuz olmuyor. çok üzülüyorum. bu merkezi çok duydum. burada tedavi gören biri yardım edebilirmi? ücretleri nasıl. birde ilgi alaka ne durumda. inş mesajımı görüp yanıtlarsınız.

Geri