1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ferudun Düzağaç _ sor

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ağlarımı ağlayarak deydirdiğimde suya Yakaladım yalanları
    Ağlarım ağlarım boş çıkar
    Çinekoplar lüfer olmuyor artık
    Bir sigara yak oğlan bana ver
    En dolusu coşkum ateşim bitmiş
    Sor beni sor
    Geceye sor denize sor
    Sor beni sor yada

Bırak beni geçsin zaman sen hayra yor Uçamasam da bir çift kanat
    Bana uçmayı anlat
    Üşüyorum kapat kapıları kapat
    Önümüz kış bana göçmeyi anlat
    Bir sigara yak oğlan bana ver
    En dolusu coşkum ateşim bitmiş
    Sor beni sor
    Geceye sor denize sor
    Sor beni sor yada
    Bırak beni geçsin zaman sen hayra yor

Ferudun Düzağaç _ sor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferudun Düzağaç _ yanında

Ferudun Düzağaç _ yanında

Bir yol bulup kendine Çoğu zaman gözlerimden Sustuklarımdan belki de Kim bilir sözlerimden Taşar dışıma yalnızlığım Yağmurlarıma karışır Gizliden izler seni Süzülürken penceremden Yorgundur yalnızlığım Saçlarının gölgesinde uyur Sevdiğin bir çiçek olur Ellerine dokunur Yanında bir yavru kedi olur Yanında hiç soru sormadan uslu durur Yanında belki beni bile unutur Yalnızlığım mutludur yanında
  2. Ferudun Düzağaç _ uçak

Ferudun Düzağaç _ uçak

Uzansam Çocukluğuma dönsem Derinlerde gizlenmiş yaralarımı görsem Bir bıçak yarasıyla acısız kalsam Oyunlar oynasam sahnesiz maskesiz Kumdan kalelerime dalgalar vursa Kağıttan gemilerimin tayfası olsam Yıldızımı okşarken bir uçak geçse düşümden Avaz avaz bağırıp sesimi duyursam Ah çocukluğum camdan duvarlarım Portakal çiçeği kokulu heyecanlarım Kuş tüyüydü düşlerim umutlarım Hani...
  3. Ferudun Düzağaç _ sevgili öyküler

Ferudun Düzağaç _ sevgili öyküler

Durgun gecelerde gökyüzüne sesini Çağresiz çırpınan ezgilere nefesini Versen de duysam Sevgi hikayene inanır mıyım dersin? Yalnız akşamlarımın yolu olsan Akıp giden çırpılara arkadaş olsan Taşsam yüreğimden seni paylaşsam Pay olurum dermisin? Sevgi sorular sorsan gizlemesem Bana öğütler versen dinlemesem Yüzüne dokunsam hissetsem birer birer Sigaramı yaksam boğulsak beraber Sevgi sıcacık...
  4. Ferudun Düzağaç _ düşlerimle kal

Ferudun Düzağaç _ düşlerimle kal

Beni sana çağıran her ne ise sustur Yaşanınca tükenir bilirsin Gemilere yük yüreğim, gemiler okyanuslara Düşlerime kal... Gözlerime bak, gözlerimi yak Bu kadarı yeter, düşlerime kal Kalbimde bir pişmanlık olma Tenimde sıradan bir anı Yatağımdaki tükeniş olma Düşlerime kal...
  5. Ferudun Düzağaç _ buralardan gitme

Ferudun Düzağaç _ buralardan gitme

Çok su verilince ölür ya çiçekler Çok ağlarım çürür gözlerim gidersen eğer Ben senin gül bahçende oyunlarıyla mutlu Ve affedilmeyi çok seven yaramaz bir çocuğum Sen ne güzel güldün solmuyordun hem çok seviyordun hem beni yormuyordun Çiçekler.. çiçekler sevildikçe büyür Gitme diyorum sana gitme çiçeklerim benimle ölür Buralardan Gitme Buralar gitsin sen gitme Buralardan gitme buralar gitsin...

Sayfayı Paylaş