Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
#1
Fethiye Çadır Festivali Konserleri Bedük Hayko Cepkin Göksel 2013
çadır festivali 2013 fethiye kelebekler vadisi çadır festivali
Sevgili melekler, 23-27 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Kelebekler Vadisi turunda Bedük, Göksel ve Hayko Cepkin sahne alacak. Aşağıda Çadır Festivali ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz...

< Konu Resmi..>

Hayatının festivaline hazırlan..
Çadırların gibi..
Bütün sanatçılarda hazırlanmış seni bekleyecek..
Sadece 135tl...

24-25-26 Mayıs tarihindeki festivalde 135tl'ye dahil olanlar;
23 Mayıs - Yola çıkılacak
24 Mayıs - Bedük
25 Mayıs - Göksel
26 Mayıs - Hayko Cepkin
27 Mayıs - Geri dönüş
Lüks otobüslerle ulaşım..gidiş ve dönüş..
Yat yolculuğu..
Üç günlük konserler..
Gün boyu müzik ziyafetleri...
02-03-04 Haziran tarihindeki festivalde 135tl'ye dahil olanlar ;
01 Haziran - Yola çıkılacak
02 Haziran - Feridun Düzağaç
03 Haziran - Pamela Spence
04 Haziran - Atiye
05 Haziran - Geri Dönüş
Lüks otobüslerle ulaşım..gidiş ve dönüş..
Yat yolculuğu..
Üç günlük konserler..
Gün boyu müzik ziyafetleri...
ÇADIR FESTİVALİNDE NELER OLACAK ?
Kelebekler Vadisi
Türkiye’de bir çok kesim tarafından bilinen ama güzelliğine insan teknolojisi hala değmemiş olan, 2010 yılında İngiliz The Times dergisi tarafından dünyanın en güzel 4.doğal güzelliği seçilen ve dünyanın değişik noktalarından gelen turistlerin uğrak yeri olmuş Kelebekler Vadisi 24-25-26 Mayıs ve 2-3-4 Haziran tarihlerinde Çadır Festivalimize ev sahipliği yapacak.
Sınav Tarihlerine göre belirlenmiş iki ayrı festival olarak gerçekleşecek olan festivalimizde plajın tam karşısına yani denizin ortasında kurulmuş olan sahnede, her gün çıkacak bir büyük sanatçının performansı dışında, alternatif sahnelerde ve vadinin bir çok köşesinde hazırlanmış Karaoke, Rock, DJ Performansları ve Akustik müzik dinletileri vb. etkinlikler yemyeşil vadide sizlere çok daha eğlenceli saatler yaşatacak. Vadide müzik dinletileri dışında, yamaç paraşütü, paintball, su altı dalgıçlık, muz, tekne turları, aqua park eğlenceleri, havuz voleybolu, insan langırtları, jet-ski gibi bir çok aktivitede olacak.
Sıkça Sorulan Sorular..
1-) Güvenlik Sağlanacak mı ?
Evet. 24 saat boyunca kameralarla ve özel güvenlik görevlilerimiz tarafından takip edilecektir.Ayrıca çadırların üzerinde sahiplerine özel kilitler olacaktır. Bunun yanında yine 24 saat boyunca görev yapan Can Kurtaran Ekipleri ve her hangi bir acil durumda müdahale etmek üzere sağlık ekipleri hazır bulundurulacak. Bölge Jandarma görevlileri ve sahil güvenlik ekipleri de vadinin iç ve dış güvenliğini sağlayacak.
2-) Çadırlar kaç kişilik ?
Tüm çadırlarımız iki kişiliktir
3-) Kaç adet tuvalet ve banyo bulunuyor?
Kişi sayıları düşünülüp her çadır alanına 50 Banyo,50 Tuvalet yerleştirilmiştir.
4-) Çadırımı ben mi kuracağım ?
Çadırlarınız siz geldiğinizde hazırlanmış olacak.
5-) Çadırımda neler olacak?
Siz geldiğiniz zaman hazırlanmış olan çadırlarınızda iki adet yastık. İki kişilik yatak ve iki kişilik kalın örtü olacak.
6-) Elektrik durumu nedir ?
Gece boyunca festival alanının tümünü aydınlatacak ışıklandırma mevcut olacak. Telefon, Laptop, Fotoğraf Makinesi, vb. özel eşyalarınız 24 saat boyunca kameralarla izlenen ve özel güvenlik bulunan özel alanlarda ücretsiz şarj edebileceksiniz.
7-) Bu festivale kimler katılabilir ?
Festivalimiz Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açıktır.
:cool: Biletim Mail ve SMS olarak bana ulaştı bu yeterli olacak mı ?
Online satış yada ekiplerimizin elden satışları sonrası cep telefonunuza ve mail adresinize organizasyon firması tarafından bilgi mesajı gönderilecektir. Size ulaştırılan mail içerisinde otobüs ve çadır numaranız yer alacaktır. Otobüsünüzün kalkış yeri bulunduğunuz şehire göre saat ve yer olarak size en geç 24 saat öncesinden bildirilecek.
9-) Biletimin çıktısı olmadan otobüse binebilir miyim?
Hayır. Size mail olarak ulaştırılan biletin üzerinde otobüs ve koltuk numaranız bulunduğu için mailinize gelen biletin çıktısı ile birlikte gitmeniz zorunludur. Aynı zamanda biletin gerçek sahibi olduğunuzu ispat edebilmeniz için fotoğraflı kimliğinizin de(nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, vb.) yanınızda bulunması gerekmektedir. Yanınızda biletiniz ve kimliğinizin olmaması durumunda otobüslere alınmayacaksınız.
10-) Benim biletim ile başka bir arkadaşım da festivale katılabilir mi?
Hayır. Size mail olarak ulaştırılan biletinizin kullanım hakkı kopyalanamaz veya devredilemez.
11-) Festival alanında yemek ve alkol kullanımı olacak mı?
Evet, yemek ve alkol firmaları ile yaptığımız anlaşmalar sonucu festival alanına tüm katılımcılarımızın yemek ve alkol ihtiyacını giderecek sayıda stant kurulacaktır.
12-) Çadırlarda kaldık daha önce sabah güneşi çadırı bunaltır bunu hiç düşündünüz mü ?
Evet yer seçimi yaparken ilk olarak göz önünde bunu bulundurduk,Vadinin sırtı dağlık olduğundan dolayı hava ışı oluyor ancak güneş yalnızca tepede ve batarken vuruyor yani güneş çadıra sabah değil öğlen 1:00'de anca vuruyor.

Fiyat:
135,00 TL
Bilgi:
0546 584 54 69
0554 321 26 59 
  İstanbul'un Fethi İle İlgili Hadis hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İstanbul'un Fethi Konulu En Güzel Sözler İstanbul'un Fethi Konulu En Güzel Sözler
51701 Ey Tecrübe Sahibi Bahadırlarım! Ben durumu bu şekilde değerlendirerek, şartların en müsait an olduğunu düşünerek sizleri burada topladım. Hepinizin yapmış olduğum açıklamalara kani olarak fikirlerimde müşterek...
Güzel Sözler & Mesajlar 0
Fethiye Orka Sunlife Otel Tanıtımı (videolu) Fethiye Orka Sunlife Otel Tanıtımı (videolu)
fethiye orka sunlife otel, fethiye otelleri, yeni açılan oteller Fethiye’nin eşsiz doğal dokusunu bozmadan yemyeşil bir alan içerisinde inşa edilen, büyüleyici Ölüdeniz manzarası eşliğinde Resort Hotel konforunu size yaşatacak olan Orka...
Türkiye Otelleri 0
Fethiye Marcan Resort Otel Tanıtımı (videolu) Fethiye Marcan Resort Otel Tanıtımı (videolu)
fethiye marcan otel, fethiye otelleri, yeni açılan oteller Tatilden istediğiniz, arzu ettiğiniz herşey Marcan Resort Otel de... Eşsiz doğasıyla, konforlu odalarımızla, lezzetli yemeklerimizle, kaliteli hizmetimizle, sizin için özel...
Türkiye Otelleri 0
Fethiye Garcia Resort & Spa Hotel Tanıtımı 2014 (videolu) Fethiye Garcia Resort & Spa Hotel Tanıtımı 2014 (videolu)
fethiye otelleri, garcia resort spa, yeni açılan oteller Sevgili melekler, bu sezon hizmete giren oteller arasında bulunan Garcia Resort & Spa, Fethiye bölgesinin güzel kıyısı olan Ölüdeniz’de konumlanmıştır. Garcia Resort & Spa lüks...
Türkiye Otelleri 0
İstanbul'un Fethi İle İlgili Hadis İstanbul'un Fethi İle İlgili Hadis
İstanbulun fethi istanbulun fethi ile ilgili hadisi şerifler istanbulun fethini içeren hadis İstanbul'un fethinin 560.cı yıldönümünün kutlandığı 29 Mayıs 2013 tarihi, dünya ve Türk tarihi açısından da büyük bir dönüm noktası olarak kabul...
Dua Ayetler Hadis 0

Benzer Konular