Etiketler:
  1. matilda81

matilda81 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Fethiye'de tavsiye pansiyon arıyorum.acillll :)

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında matilda81 tarafından paylaşıldı.

Fethiyede tatili uzun zamandır istiyordum. Ama otele bağlı kalmak istemiyoruz.turlara katılıp daha çok gezmeyi planlıyoruz.bizim için temiz kalacak bi yer olması. Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Fethiye'de tavsiye pansiyon arıyorum.acillll :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pansiyon

Pansiyon

Rüyada pansiyon görmek , bir seyahate çıkılacağını gösterir Rüyada pansiyon, bir yolculuğa çıkılacağını ifade eder. Rüyada bir pansiyonda bulundugunuzu görmek. çok büyük bir makamdan yardim göreceginize, uzaktan gelecek bir misafiri evinize kabul edeceginize, veya sirin bir kisa seyahate gidip, bir pansiyonda kalacaginiza delalet eder.
  2. Ezgi Pansiyon

Ezgi Pansiyon

Otel Bilgileri: Ezgi Pansiyon Amasya şehir merkezinde ulaşımı kolay bir konumdadır. Pansiyon 2 Aile Odası, 2 Oda, 6 Yatak kapasitelidir. Oda detayları ise; Saç Kurutma makinası, Balkon, TV, Uyandırma Servisi, Duş ve Tuvalet, 24 Saat Oda Servisi. Oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olan Pansiyon Türk ve Yöresel yemeklerdede oldukca iddalı bir konumdadır. Ezgi Pansiyon 19 Myıs Havaalanına...
  3. Dantel Pansiyon

Dantel Pansiyon

Otelimiz Helen, Roma, Bizans ve Selçuk uygarlıklarının izlerinin birarada gözlenebildiği, Antalya'nın gözbebeği Kaleiçi'nde, eğlence merkezlerine yakın, Hıdırlık Kulesi karşısındadır. Dantel Pansiyon Özellikleri Otelimiz 8 Oda 20 Yatak Kapasiteli Olup Odalarda Klima, Banyo , Wc , TV, (Misafirlerimiz İçin Kaleiçi Giriş Bileti .Ücretsiz.) , Loby Restaurant , Osmanlı Tarzı Bahçe...
  4. Fethiye'de Tatil....

Fethiye'de Tatil....

Fethiye Fethiyede tatil Ülkemizin dört bir yanı cennet ama Fethiye de ayrı güzelliklere sahip bir yerimiz Hiç gitmemiş olanlar eminim bir kere gitseler bir daha vazgeçemeyecektir..Şimdiden iyi tatiller diliyorum...Gideceğiniz tatil mekanın adetlerini de bilmek istersiniz belki .... FETHİYE ''Aydınlıklar Ülkesi'nin el değmemiş bakiresi'' Fethiye, Akdeniz'in içinde irili ufaklı adaların...
  5. Mahidevran Sultan Fethiye'de!

Mahidevran Sultan Fethiye'de!

nur fettahoğlu mahidevran sultan nur fettahoğlu haberleri Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu, hafta sonunda sevgilisiyle birlikte Fethiye'deydi. Sevgilisi Levent Veziroğlu ile birlikte Fethiye'de dinlenen Fettahoğlu, tatil dönüşü Atatürk Havalimanı'ndan el ele çıkarken görüntülendi. Fettahoğlu, “Evliliği düşünüyor musunuz?” sorusunu da “İyi akşamlar...

Sayfayı Paylaş