fikir verin nooolllurrr :(:(

GaMzE_18

Üye
Üye
fikir verin nooolllurrr :(:(
yaw ben bırsey danısmak ıstıyorum sıze bu belkı sacma olucak ama içimi kemırıyor :s

benım 2.5 yıllık bır ılıskım var ve kendısı askerde ben bunun daha once baska kızlarla bır gecelık ılıskılerı oldugunu ogrendım.

o zamnlar ilişkimiz ciddi degıldı bana asla oyle bırsey yapmıcanı ve onun eskıden oldugunu soyluyor bu dogrumudur acabaa .

yanı askerden snrada devam eder dıe cok korkuyorum bana fıkır veeırn ne olur :s

Canim aramiza hosgeldin... :)

Seni cok iyi anliyorum, buna benzer birseyi bende daha evvel yasamistim...

Ama sana sunu diyebilirim, icini kemirecek kadar büyültülecek bir konu degil..

Zamaninda her erkek, her kiz bi takim seyler yasamis olabilir. Buna kisacasi Tecrübe deriz.
Bu bir iki defa oldu diye, elbette tekrarlanacak diye birsey söz konusu olamaz.

Okadar zmndir cikiyorsun, hala sana o güvenimi veremedimi, yada hala güvenini saglam temeller üzerine kuramadinmi cnm???

Eger aranizda gercekten , sevgi, güven, sadakat varsa bence bunu düsünme bile.

Ama benim fikrime göre, sende daha o güven yok cnm... O olmadigi sürecede, onun aldigi nefesi bile yargilar, didiklersin, kimin icin alio acaba diye...

bence bu durumda, ilk olarak kendinle yüzles canim. neden hala güvenemiyorum diye, ki güven olsa, böyle birseyi düsünmezsin bile :)
Yada karsi taraf agliyayamamis güveni, bende acik acik konus, seni rahatsiz eden, icini kemiren konular hakkinda.. eminim sonunda sende o gzl kafani yormanin bosuna oldugunu anlayacaksindir cnm, insallah :)

Saglicakla kal Tatlim :)

Canım tam olarak nasıl olur ne denir bilmem ama,eğer ilişkiniz çok ciddi bir boyuttaysa ve onun daha önceleri hiçbir sekilde yalan söylemediğine şahitsen bence yapmam diyorsa yapmaz gibi görünüyor.Yok durum farklı ise huylu huyundan vazgeçmez.

evet cok cıddı bır ınsandır yalanı falan yok. yanı bızım boy farkımızda var ben 1.60 o 1.93 bundanda rahatsız oluyorum belkıde kompleks benımkısı . esasında o benı daha cok sevıyor ben onu o kadra sevmıyorum o kucuk oldugumdan dolayı sırın oldugumuda soyluyor ama ne bılıyım aklıma gelıyoo takıyorum :s bırazcıkta benım kuruntum sanırım

Canım bence sen onu yeteri kadar sevmiyorsun gibime geldi çünkü aklın sadece yine bir gecelik ilişkiler kurmasında degil.Bence sen ilişkiniz hakkında biraz daha düşün çünkü kafan karısık gibi duruyo

canım benim ilişkide birbiriniz sevmeniz önemli boy farkı hiç bir zaman önemli değil..dış görünüş bir yere kadardır..hem sen başkalarından duymuşsun bunun doğruluk payı ne kadar ve sevgilinde eskiden miş diye söylemiiş zaten..ama bence bitirmek için iyi bir düşün derim..ve askerdeymiş askerde olan bir insanın psikolojiside çok önemli bence..hakkında hayırlsı olsun canım benim..sevgiyle kal

beraber oldugun kısıyı tam olarak tanımana baglı.ama şöylede bır gercegı göz ardı etmemız mumkun degıl.tek gecelık ılıskıyı yasamayan erkek varmı.bunun devam edecegı veya etmeyecegı konusu tamamen senın guvenınle alakalı.ama gecmıste olan bırseyse konuyu ne ac nede yargıla.senınleyken yaptıgı bırseysede bu konu bıraz karmasık.cunku evlı degılsınız ve tek gecelık ılıskı kacamagı yapması kaldırılamayacak bırsey ama bırazda anlayısla karsılanması gerekecek bır durum.evlılıkte ıse asla affedılemeyecek bır sey.sadece benım fıkrım.umarım yanlıs bırsey yazmamısımdır.en dogru karar senın.....

Geri