Fikrinize ihityacım var.

Zeynep Arkas

Yeni Üye
Üye
Fikrinize ihityacım var.
Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta sonra erkek arkadaşımın doğum günü organizasyon, Sürprizler Herşey hazır ancak hediye konusunda hala kararsızım. Kesinlikle basit birşey olmıcak Vede farklı Klışelerin dışında birşey fikirlerinizi alabilirmiyim.

Aslinda erkekler icin alinacak cok sinirli hediyeler var,yine de bir kacini yazayim,kiyafet olarak bir seyler alabilirsin ceket,gomlek,kot pantolon.....taki olarak alabilirsin kol saati...cep telefonu yada ayakkabi veya bir gezi gibi bir seyler hediye edebilirsin.

Sevgiliyken aşkıma aldığım en özel hediyelerden bir kaçını sana sıralayabilirim canım.. belki sana yardımcı olur...
aşkım koyu bir beşiktaşlı ... onun adına bjk forma yaptırdım... bu onun aldıgı en güzel doğum günü heiyesiydi.... eğer senin aşkına herangi bir takıma fanatik şekilde bağlıysa ona böyle bir hediye düşüne bilirsin...

Canım eğer klasik giyinmeyi seven biri ise kol düğmeleri alabilirsin fakat öyle sıradan kol düğmeleri değil üzerinde isimllerinizin baş harfleri veya adlarınızın yazdıgı kol düğmeleri...
dip not olarak belirteyim sewgilinin tarzını yazmadıgınan ben kendi yaptıklarıman ornek veriyorum...

Ortak olarak sevdiğin bir resminizii kara kalem çalışmasına veya yağlı boyaya çevirtttirebilirsinnn ve çok güzel bir çerçevee.. ömür boyuu saklanacak bir heiye.. bizim kisi hala duruyorrr.. karakalem çalışması : fakat ben espiri li olsun diye birazzz komik çizdirmiştik :) sen de duruma gore komik veya romantik resimlerinizden seçerek çok güzel bir tablo oluşturabilirsin canım..

bunlardan hariç olan hediyelerim klasik şeylerdi... duruma göre kıyafettt çiçek (erkeğede alırırım ben çiçek) çakmak kravat vs vs vs...

Geri