1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Filiz Ahmet kimdir

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  filiz ahmet kimdir filiz ahmet hayatı hakkında biyografi filiz ahmet kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar.


  [​IMG]

  "Elveda Rumeli" dizisinde Zarife olan günümüzün reyting rekorları kıran "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde ise Nigar Kalfa olan, başarılı oyuncu Filiz Ahmet hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler.:)

  2003 yılında Üsküp Güzel Sanatlar Akademisi tiyatro bölümünden mezun oldu. Üsküp Türk Tiyatrosu’nda çalıştı. Tiyatro sanatçısı Lütfü Seyfullah’ın torunudur.

  Lisede tıp eğitimi alan Filiz Ahmet ana dili Türkçe dışında, Makedonca, Arnavutça, İsveççe, İngilizce, Sırpça ve biraz da Bulgarca bilmektedir. Konservatuar sınavını birincilikle kazanan sanatçı Üsküp Türk Tiyatrosu’nda görev almaya devam etmektedir.

  Oynadığı film ve diziler:

  * Muhteşem Yüzyıl – 2011
  * Balkan Düğünü – 2009
  * Zavedeni
  * ISTOP
  * Elveda Rumeli – 2007
  * Kafkas Tebeşir Dairesi
  * Yunus Emre
  * Beyaz Çingene
  * Asiye Nasıl Kurtuldu
  * Deli İbrahim
  * Elif Ana
  * Başka Semtin Çocukları
  * Samimiler
  * Elin
  * Antigone
  * Kedi ve Palyaço
  * Sınırdaki Ev
  * Küçürekkız
  * İnci ve Gözyaşı
  * Aman Karım Duymasın
  * Gılgamış
  * Fırtına
  * Pinokyo
  * Özgürlük Oyunu
  * Çerçevesiz Gökyüzü
  * Hadım
  * Tartif
  * Daha Yakın
  * Kulis Ardı
  * Aşk Tutulması
  * Kırık Kanatlar
   
Filiz Ahmet kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Filiz Ahmet (Zarife)

  Filiz Ahmet (Zarife)

  filiz ahmet facebook Zarife ortanca kızdır. Sevimli neşeli ve komik bir kız olan Zarife, Aleks’e âşık olur. Ancak bir hristiyanla evlenmesi mümkün olmadığından bu aşk ona ve ailesine çok acı verecektir.
 2. Filiz Taçbaş kimdir

  Filiz Taçbaş kimdir

  filiz taçbaş kimdir filiz taçbaş nereli filmleri taşbaş bacım filmi filiz taçbaş kimdir, hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, kısaca hayatı, filmleri, dizileri "Arka Sokaklar"da rol alan Filiz Taçbaş, başarılı kadın oyuncular arasında yer almaktadır Melek'lerim. Filiz Taçbaş, (d. 1964) sinema ve dizi sanatçısı, tenisçi.İlk kez 10 yaşındayken, Bilge Olgaç'la kamera karşısına...
 3. Hazal Filiz Kucukkose Kimdir?

  Hazal Filiz Kucukkose Kimdir?

  deniz yildizi hazal filiz kalbim seni seçti ada hazal filiz küçükköse küçükköse sevgilisi Hazal Filiz Küçükköse biyografisi,Hazal Filiz Küçükköse kaç yaşinda,Hazal Filiz Küçükköse kimdir,Hazal Filiz Küçükköse nereli,Hazal Filiz Küçükköse özgeçmişi burada meleklerim Sevgili Melekler, Atv’de ekranlarında yeni dizi olan Kalbim Seni Seçti dizisinde rol alan güzel oyuncu nasıl bir karakterle...
 4. Ahmet Şahin kimdir

  Ahmet Şahin kimdir

  Ahmet Şahin kimdir biyografi bilgielri var mı? Arkadaşlar Ahmet Şahin hakkında ve hayatı hakkında bilgi edinmek istiyorum.
 5. Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir

  Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir

  Ahmet Ali Çadır Ahmet Kimdir biyografisi var mı ya da hayatı hakkında bilgisi olan var mı

Sayfayı Paylaş