Filli boya vanilya rengini duvarlarında deneyen var mı?

• Konbuyu başlatan vanilyal
  • Başlangıç tarihi
V

vanilyal

Forum Okuru
Filli boya vanilya rengini duvarlarında deneyen var mı?

Filli boya vanilya 1094 melek kadınlar kulubü filli boya vanilya rengi forum'da.​

Hanımlar uzun zamandır duvar renklerimi değiştirmeyi düşünüyorum da filli boya ilk tercihlerim arasında geniş bir kartelası var. Renkleri de çok hoş doğrusu yumuşak ve sert renkleri çok yok. Huzur veriyor her rengi bence. Ben vanilya rengine takmış durumdayım. Dekorasyonuma da uyacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar da filli boya kum beji fildişi gibi renklerini kullandım memnun da kaldım. Şimdi sıra vanilyada. Sizler de bana fikir verebilir misiniz sizce başka renk mi vanilya mı?

bu arada merak edenler için biz site yönetimi olarak Filli boya vanilya rengi renk kodunu ve görselini ekleyelim istedik hemen aşağıda kızlar. Tabi canlısının yerini tutmayacaktır ama yine de bi fikriniz olsun diye ekleyelim istedik.

filli boya vanilya rengi renk kodu.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba
Filli boya renkleri o kadar ferah o kadar çeşitli ki dekorasyonunuza göre iç rahatlığı ile tercihte bulunabilirsiniz. Filli boya vanilya rengi ise duvarlarınıza çok iyi gelecek. İçinizi açacak ferah renklerinden biri. Vanilya rengi koyu renk dekorasyona özellikle uyum sağlayabilir çünkü açık tonlarda bir duvar rengi. Evinizin içi aydınlık ve ferah bir havaya bürünecek siz koyu renk eşyalarla bir denge sağlayabilirsiniz bence. Vanilya rengini hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Filli boya kalitesi de ortada. Sadece dekorasyonunuza katacağı güzellik dışında aynı zamanda hem kolay silinebilir rutubet emici leke tutmaz harika bir yapıya sahip arkadaşım.

Filli boya renkleri nam salmışken size bir rengini daha tanıtalım ister misiniz? ''Filli boya kumru rengini gördünüz mü'' hemen bu renkle ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Merak edenlere yardımcı olmak adına filli boya vanilyla rengi örneğini başa tutturduk kızlar :)

Geri