1. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Fincan Lamba

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında AngelShe tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bu lambalar çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim. Bu lambaların altında kahve içmenin tadına sanırım doyum olmaz. [​IMG]

Fincan Lamba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fincan

Fincan

Fincan Kahvelerin vazgeçilmez yeri..
  2. Değşik Lambalar

Değşik Lambalar

Şöyle düşünelim .Bir parkta yürüyoruz ve aniden karşımıza bir sanat eseri gibi görünen ama aslında sokak lambası olan bir şey çıkıyor :)Ne hoş olurdu değil mi.Buyrun bakın o uzun uzun direklerin yerine bunlar olsa hoş olmaz mı :D
  3. İşkembe Lamba

İşkembe Lamba

İşkembeden lamba olur mu hiç demeyin. Oluyor çünkü. İlk defa gördüğüm bu lambaları sizinle paylaşmak istedim. Bir de görüşlerinizi almak istedim :) İşkembeden lamba olur olmasına da sizce bu hiç estetik olur mu ? Sorumun cevabını bekliyorum :D Ben estetik bulmadım yani :D :huhe: hahaha Ama ilginç bir tasarım gerçekten.. Hakkını vermeli.
  4. Fincan böreği

Fincan böreği

fincan böreği Meleklerim bu tarif çok dikkatimi çekti sizlerinde beğeneceğini umuyorum.Şimdiden afiyet olsun meleklerim:) Fincan böreği 6-8 kişilik Malzemeler: 2 su bardağı un 1 çay bardağı ılık su 1 adet yumurta tuz iç harcı: 500gr pazının yaprağı 1 adet soğan 2 yemek kaşığı tereyağı tuz karabiber kızartmak için: sıvıyağ Hazırlanması: Unu bir kaba alıp ortasını havuz şeklinde açın. Tuzu...
  5. Fincanin Hikayesi

Fincanin Hikayesi

fincanin hikayesi, anlamli yazilar, guzel yazilar, hikayeler, hayata dair konulari burada melekler Sevgili Melekler, Fincanin hikayesi adli konuyu sizinle paylasmak istedim, keyifli okumalar... Yaşlı kadın bir antika dükkânından aldığı yüzyıllık fincanı özenle salon vitrinine yerleştirir. Fincanın biçimi, üzerindeki İşlemeler, renkler onun bir sanat eseri olduğunu söylüyordu. Ödediği...

Sayfayı Paylaş