1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Finsk ayakkabılarıyla tanışın

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Finsk,İlginç tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bi marka özelliklede topuklar çok ilginç :)Biraz ilginç olabilir ama ben oldukça orjinal buldum .[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar ne kız :D

Nerden buluyorsun :D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
Finsk ayakkabılarıyla tanışın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melody ürünleri ile tanışın

Melody ürünleri ile tanışın

Melody ürünleri ile tanışın MELODY, İtalyan tasarımının estetik farkını temizlik gereçleriyle buluşturuyor. Çağdaş temizlik gereçlerinden oluşan MELODY ürünleri rahat ve yumuşak tutuş sağlayan ergonomik tasarımıyla mekanınıza istediğiniz temizliği ve hijyeni getiriyor.
  2. Metal aksesuarlarla tanışın

Metal aksesuarlarla tanışın

Metal aksesuarlarla tanışın Metal objelerin estetik ve sanatsal çizgiler taşımasına özen gösteren insanoğlu, sanat ve antika dünyasında yer alan pek çok eser üretmiştir. Bir madeni eserin değerlendirmesi yapılırken, önce hangi malzemeden yapıldığı saptanır.
  3. Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın Aşkıyla Tanışın

Hayatınızın aşkıyla tanışmak ve yalnızlığa elveda demek için bir çok şey yapabilirsiniz. Yalnız oluşunuzun sizi üzmesi yerine, bir şeyleri değiştirmeye kararlı olun. Ocak ayı yeni insanlarla tanışmak ve yeni bir ilişkiye başlamak için ideal bir zamandır. Ve bunun birçok değişik yöntemi vardır. YENİ ORTAMLARA GİRİN Sadece yalnızların katıldığı organizasyonlara katılmayın. Örneğin yemek...
  4. Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

can yücel kırıldım Biraz değiştim, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Değiştim, Unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, Bir yanım kendimi kolluyor bir yanım seni Ben benimle savaşıyorum, Seninle değil! Sonucu kılıcı kuşananından belli olan bir savaşın Ne kazanabileni ne de kaybedeniyim, Sorun değil! Elbet alışırım, Biraz alıştım, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar, Alıştım,...
  5. asıl dertle tanıştım sanırım

asıl dertle tanıştım sanırım

bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş