Etiketler:
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0

Finsk ayakkabılarıyla tanışın

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Finsk,İlginç tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bi marka özelliklede topuklar çok ilginç :)Biraz ilginç olabilir ama ben oldukça orjinal buldum .[​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar ne kız :D
    Nerden buluyorsun :D

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    570
    Ödül Puanları:
    0
Finsk ayakkabılarıyla tanışın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Obama, Türk mutfağıyla tanıştı

Obama, Türk mutfağıyla tanıştı

Çankaya Köşkü'ne misafir olan Barack Obama, zengin Türk mutfağı ile tanıştı. ABD Başkanı Barack Obama, Ankara temasları çerçevesinde, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Çankaya Köşk’ünde çalışma yemeğinde bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Gül’ün Obama’nın onura verdiği çalışma yemeğinin menüsü, zengin Türk mutfağını yansıttı. Kayserili olan Cumhurbaşkanı Gül’ün Obama için hazırlattığı menüde...
  2. Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

Alıştım,tanıştım ve kırıldım...

can yücel kırıldım Biraz değiştim, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar… Değiştim, Unutamadığım sözlerinin arasında sıkışıyorum, Bir yanım kendimi kolluyor bir yanım seni Ben benimle savaşıyorum, Seninle değil! Sonucu kılıcı kuşananından belli olan bir savaşın Ne kazanabileni ne de kaybedeniyim, Sorun değil! Elbet alışırım, Biraz alıştım, Her şey kadar, herkes kadar, sen kadar, Alıştım,...
  3. Fırat Tanış kimdir

Fırat Tanış kimdir

fırat tanış kimdir fırat tanış aslen nereli nereli firat tanis kürt mü fırat tanış kimdir, kısaca hayatı, hayatı, aslen nereli, nereli, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, filmleri, "Geniş Aile" dizisinden tanıdığımız Fırat Tanış hakkında ve hayatı hakkında sizlere, bu yazımızda bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Fırat Tanış (tam adı Nuri Fırat Tanış) (d. 5 Mayıs-1975 İstanbul)...
  4. Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

can bonomonun sevgilisi can bonomo can bonomonun sevgilisi kim Eurovision Şarkı Yarışmasına katılacağı açıklandıktan beri Can Bonomonun hayatı didik didik didiklenmeye devam ediyor melekler :D:D Yorumundan, yapacağı şarkıya, sahne şovundan, giyeceği kıyafete kadar herşeyi merak eden milletimixz Bonomonun özel hayatıyla da pek ilgili. Eh, bunu fırsat bilen gazeteciler de boş durmuyor....
  5. asıl dertle tanıştım sanırım

asıl dertle tanıştım sanırım

bundan 15 gün kadar önce babamın ses tellerinden biyopsi yapıldı.. tamam sonuç belli değil ama dr. kesinmiş kadarda emindi konuşurken.. sonuç kötü büyük ihtimalle dedi.. babamın gırtlağının yarısını almaktan bahsediyo, boğazına delik açılıcakmış.. ve sesi nasıl olucak muamma.. bunları annemde bilmiyo babamda.. annem tahmin ediyo.. sonuçlar kötüdür diyo. ama babam ara ara korkuyo ara ara...

Sayfayı Paylaş