Etiketler:
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Firefox 2.0.0.10 Güvenlik Güncellemesi Duyuru için

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Firefox 2.0.0.10 Güvenlik Güncellemesi duyurusu için çok tesekkürler gözle görülür bir fark var pc'nin hızında :Dancing_furious:

Firefox 2.0.0.10 Güvenlik Güncellemesi Duyuru için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için

Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için

nokia güvenlik kodu çözme güvenlik kodu çözme telefon telefonun kodunu telefonda Nokia telefonlarda güvenlik kodunu çözmek için: #pw+787660401567057+1# #pw+237165155522452+2# #pw+192374112054367+3# #pw+457217771543105+4# #pw+817111335502003+5# #pw+217925734530610+6# #pw+884271404233661+7# Sim kartı çıkarın, telefonu açın ve yukarıdaki kodları sırasıyla deneyin. p,w ve +...
  2. Yaşlılar için ev güvenliği

Yaşlılar için ev güvenliği

Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan işitsel ve görsel algılamadaki bozukluklar, koordinasyon ve dengedeki bozukluklar ve kuvvet azalması; yaşlıların çevresel tehlikelerle karşı karşıya kalmalarını kolaylaştırmaktadır. Ev güvenliği açısından dikkat edilmesi gereken konular şunlardır: I.Banyo-Tuvalet Havalandırma yeterli olmalıdır. Baca çekişi yeterli değilse, zehirlenme riski doğar....
  3. Güvenlik İçin Gerekli Bilgiler

Güvenlik İçin Gerekli Bilgiler

güvenlik olmak için ne gerekli Maalesef her geçen gün daha güvensiz ve tehlikeli bir dünyada ve şehirde yaşıyoruz arkadaşlar gün geçmiyor ki bir cinayet, kapkaç yada hırsızlık olayı duymadığımız... Sadece kendi güvenlimiz için değil ailemizin ve sevdiklerimizini güvenliği içinde bilinçlenmemiz gerekiyor.... Dirsek 1) Vücudun en sert ve dayanıklı bölgesi olduğu için en iyi silahınız...
  4. Addons Zoom Firefox Eklentisi için

Addons Zoom Firefox Eklentisi için

Firefox Addons Zoom eklentisi Addons Zoom Firefox Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Firefox Addons Zoom eklentisi kurmak isteyen ve nasıl kurulacağını bilmeyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, Firefox Addons Zoom eklentisi kurulumu linkini veriyoruz. Firefox Addons Zoom ekletisi kurmak isteyenler için BURAYA TIKLAYINIZ diyoruz Melek'ler.
  5. Ev içi Çocuk/Bebek Güvenlik Ürünleri

Ev içi Çocuk/Bebek Güvenlik Ürünleri

Kızım için araştırmalarım sonucunda MinyBaby firmasıyla netten ( EDIT BY BEYZA) tesadüfen karşılaştım ve ürünlerini temin ettim. İnanılmaz kullanışlı ve güzel ürünleri mevcut. Yatak Koruyucu , köşe kenar koruyucularından, çekmece dolap kilitlerinden temin ettim ve inanılmaz derecede memnun kaldım. Evin içerisinde merdiven olan arkadaşlar içinde Güvenlik Kapıları ayrıca malum yaz geldi balkon...

Sayfayı Paylaş