gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek bilen var mı var ise lütfen bana yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mozilla firefox işletim sistemi çıkış tarihi

Mozilla, akıllı cep telefonları için geliştirdiği Firefox adlı işletim sistemini resmen duyurdu. Yeni işletim sisteminin 2013 yılının ilk aylarında hizmete sunulması bekleniyor.

Yeni işletim sistemi, ''HTML5'' teknolojisini destekleyecek. Telefonica'nın ''Dijital Bölümü'' her telefonda olan standart arama, mesajlaşma, oyunlar gibi mimari özelliklerin geliştirilmesi için Mozilla ekibi ile ortak çalışmayı sürdürüyor.

Firefox işletim sistemi ne zaman hizmete girecek biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  2. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın
  3. SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak bilen var mı bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım lütfen bana SBS Tercileri Ne Zaman Yapılacak yazın.
  4. Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.
  5. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana

Sayfayı Paylaş