1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Fırfırlı gelinlik modelleri 2012

  Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  fırfırlı gelinlik modelleri 2012 fırfırlı gelinlikler yeni gelinlik modelleri burada arkadaşlar. 60'lı ve 70'li yılların modası, günümüz modası halini aldı Melek'lerim. Tıpkı pazen elbise modelleri, bol paçalı ispanyol paça pantolon modelleri ve duble mantar topuklu ayakkabı modelleri gibi... Eskiden bahsetmişken aklıma kil geldi Melek'lerim. Saç ve cilt bakımında kullanılan kilin faydaları arasında bir de temizlik işleride yer alıyormuş:) Neyse şimdi eskileri bırakıpta günümüze dönüyorum ama eskiyi günümüze bağlıyarak döneceğim:) Nasıl mı; eskilerin modası olan fırfır modası trendleri günümüzde fırfırlı elbise modelleri olarak ve gelinliklerede konarak fırfırlı gelinlik modelleri 2012 trendleri arasına girdi Melek'lerim:)
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

   
Fırfırlı gelinlik modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Eteği Fırfırlı Gelinlikler

  Eteği Fırfırlı Gelinlikler

  fırfırlı gelinlikler fırfırlı gelinlik gelinlik modelleri modelleri 2010 2011 Fırfırlı etekle güzel bir gelin olmak isteyenlere harika modeller :)
 2. Aysira Gelinlik Modeli Resimleri 2012

  Aysira Gelinlik Modeli Resimleri 2012

  aysira aysira gelinlik gelinlik modelleri Aysira gelinlikler ile daha bir harika gelin olacaksınız. Şıklığınız üst seviyede olacak meleciklerim. Bu firma gerçekten bu işi tam anlamıyla biliyor ve hakkını veriyor bence... http://www.meleklermekani.com/moda-guncel/195206-2012-aysira-gelinlik-modelleri-supperler.html?amp;goto=newpost
 3. kabarık 2012 model gelinlikler

  kabarık 2012 model gelinlikler

  Önümüzde ki yaz evleneceğim, bana önümüzde ki senenin şöyle kabarık gelinlik modellerinden örnekler verebilir misiniz acabaa??
 4. 2012 Mini Gelinlik Modelleri

  2012 Mini Gelinlik Modelleri

  2012 mini gelinlik modelleri mini gelinlikler modelleri gelinlikler 2012 gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ben kabarık uzun etekli gelinlik istemem benimkisi kısa olsun rahat olsun mu diyorsunuz :D:D işte tam da yerindesinizi melekler :D:D 2012 Mini Gelinlik Modellerini sizler için getirdik. Biraz Bildiğimiz Gelinliklerin dışında ama...
 5. 2012 gelinlik modelleri

  2012 gelinlik modelleri

  arkadaşlar 4 ay sonra düğünüm olacak 2012 gelinlik modelleri arıyorum bana önereceğiniz modeller var mı?

Sayfayı Paylaş