Etiketler:
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

fiskos + özellik..

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bacılarr bakın deişik bişi yapalım bi oyuna başlayalım.. mesela herhangi bir konuda son yorum yapan insan hakkında burda düşüncelerimizi yazalım ..

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    ben cadıcıma denk geldim ve başlıyorum..
    tanıdığım insanlardan en temiz yürekli en tatlı en şeker hatunlardan birisi.. hem çok eqlenceli hem çok onat.. her konuda başarılı olmanın sırrını çözmek zor deil ki zaten sen bu kapasiyete sahipsin anladığım kadarıyla cadıcım.. tam sana yakışan bi nickle melekler mekanına hoşgeldin canım ..

fiskos + özellik.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dogo Arjantin Özellikleri

Dogo Arjantin Özellikleri

doğu arjantin köpeği dogu arjantin köpekleri dogo özellikleri dogo özellikleri Dogo Arjantin Temel Özellikleri DogoArjantin, atletik görünümlü, kaslı yapıda ve orta boyutlarda birırktır. İyi bir bekçi köpeğidir. Ailesine bağlı olan bu ırk oldukçaakıllı ve oyuncudur. çocuklarla ve tüm aile fertleri ile iyi anlaşır,öpülmekten ve kucaklanmaktan hoşlanır. İyi bir eğitim ve...
  2. Grönland Köpeği Özellikleri

Grönland Köpeği Özellikleri

grönland köpeği grönland Grönland Köpeği Temel Özellikleri Sonderece dayanıklı bir köpektir. Bütün kutup bölgeleri köpekleri gibitemel bir özellik olarak iyi huylu, sadık, canlı ve duyguludur. Genelolarak takım içinde iş gördüğü için, efendisiyle duygusal bir ilişkigeliştirme fırsatı yoktur. Apartman hayatına uygun değildir. Neler Yapar? Son derece dayanıklı ve soğua dirençli...
  3. Hassas Ciltlerin Özellikleri

Hassas Ciltlerin Özellikleri

Hassas Bir Cildin Belirgin Özellikleri . Dıştakilere olduğu kadar, içteki değişik*liklere de tepki gösterir; birden kızarabilir, kaşıntılar olabilir, vb. Hiç beklemediğiniz anda sizinle oyun oynayan dayanılmaz bir deridir. Genel Öğütler • Gevşemeyi, rahatlamayı öğrenin, müzik dinleyerek, üzüntülerinizden kurtulmayı, zihninizde boşluk yaratmayı deneyin. • Mümkün olduğu kadar çok dinlenin. •...
  4. Meleklerin Özellikleri nelerdir ?

Meleklerin Özellikleri nelerdir ?

meleklerin özellikleri nelerdir meleklerin özellikleri ve görevleri ve görevleri nelerdir meleklerin özellikleri meleklerin görevleri meleklerin özellikleri ve görevleri Evet sevgili meleklerim, meleklerin özelliklerini meleklerin varlığı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedim. Bilgisi olmayana işte bilgi - Devamlı olarak Allah’a ibadet ve itaatle meşgul olurlar, - Iyilik yaparlar,...
  5. Hayvanların inanılmaz özellikleri

Hayvanların inanılmaz özellikleri

gelin kadın hayvanı gelin kadın hayvan akrep hayvanının özellikleri kadı hayvanı resmi insanlar akıllarıyla üstündür insanlarla hayvanları ayıran özellikte budur ama gelin görünki hayvanların bazı özellik ve kabiliyetleri insanları şaşkına çeviriyor:) Atlar, bir ay kadar ayakta durabilirken, bir köstebek, bir saat içinde, 45 metre uzunluğunda bir tünel kazabiliyor. AA muhabirinin, Bölgesel...

Sayfayı Paylaş