Fit görünmek icin 30 dakika yeterli

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Fit görünmek icin 30 dakika yeterli
b fit hareketleri
Amerikan Sağlık Örgütü’nün sağlıklı bir spor programı için belirlediği 30 dakikanın baz alındığı b-fit Salonları’nda, sporun eğlenceli, basit ama etkili halinden faydalanabilirsiniz. Üstelik bütçeleri zorlamayan son derece makul fiyatlarla…

Sadece kadınlara özel b-fit Salonları’nda, kendi gücünüz kadar itme ve çekme kuvvetiyle hareket eden fitness makineleriyle egzersiz yapılıyor.

Amerika’da geliştirilmiş, 9 kas kuvvetlendirici ve 9’u da kardiyo olmak üzere toplam 18 ‘istasyon’da yapılan çalışmalar sayesinde, bir yandan aerobik egzersizi yapılırken diğer yandan da kaslar güçlendiriliyor. İstasyon adı verilen bu uygulamayla güçlenen kaslar sayesinde; sadece spor yaparken değil -kas kütlesi arttığı için- hareket edilmeyen zamanlarda da kalori yakımı hızlandırılmış oluyor. Egzersizler sırasında her bir istasyonda sadece 30 saniye harcanıyor, böylece vücudun aynı tip egzersize olabilecek alışkanlık riski de ortadan kalkıyor.

Türkiye’de şu anda 38 şubesiyle Çanakkale’den Antalya’ya, Gaziantep’ten Balıkesir’e, İstanbul’dan İzmir’e 11 ilde hizmet veren b-fit Salonları’ndan herhangi birine üye olmakla, haftada 1 kez başka bir b-fit Salonu’na gitme hakkı da kazanabiliyorsunuz. Böylelikle arkadaşınızda olduğunuz bir gün ona en yakın b-fit’e gidip, sevdiklerinize ayıracağınız zamandan da çalmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu hakkınız sadece aynı şehir için değil, tüm b-fit Salonları için geçerli. b-fit olan bir şehre gittiğinizde, b-fit üyesi olma ayrıcalığıyla dilediğiniz b-fit Salonu’ndan, ekstra bir ücret ödemeden yararlanabiliyorsunuz.

Çalışan kadınların öğlen tatillerinde, ev işlerinden dolayı spor salonlarında saatler harcamak istemeyen ev hanımları fırsat buldukları her zaman; sadece 30 dakikalarını ayırarak yapacakları b-fit egzersiz programı sayesinde, bir servet ödemeden, kadın kadına eğlenmenin, sağlıklı kalmanın ve güzelleşmenin keyfine varıyor.

ivillage
 
Üst