Flaş! Aysen Site Sahiplerimize Neden Iyyy Dedi? ÖzGüL Sadmini Kime Benzetti??

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Flaş! Aysen Site Sahiplerimize Neden Iyyy Dedi? ÖzGüL Sadmini Kime Benzetti??
Flaş! Flaş! Flaş!
Sevgili melekler, az önce sitede bendeniz Titan ve ÖzGüL'le sohbette olan aysen bir anda adminlerimizden hoşnutsuzluğunu belirtircesine "Iyyyyy" dedi. O anın görüntüsünü kaçırmak istemeyen bendeniz hemen sayfanın fotoğrafını çektim ve şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Bu duruma Mawişimin ve sayın Sadmin'in nasıl yorum yapacağı merak konusu. Tabi aysen'in de yapacağı açıklamayı merakla bekliyoruz!!...

Önemli Not: Tabi bu arada iyyy smilisinde çıkan şahsı Sayın Sadmin'e benzeten Özgülden de acilen bir açıklama bekliyoruz!!....

mm.JPG

Son düzenleme:
Resimde çok fazla okunmuyor hemen yazıya döküyorum:

aysen*: kızlar içimden geldi sadmin mawimi seviyyyyoyy
aysen*: bu herif ne çıktı lo
TİTAN:hahaha
TİTAN: bu ne aaa tükürdünmü adminlerimize hahaha
ÖzGüL: sadmin çıktı
ÖzGüL: hahaha
TİTAN: ıyy yazdı ya ondan çıktı hahaha

sayin sadminim ,sevgili mawim tum samimiyetimle belirtmek isterimki olay tamamen bir talihsizliktir.sadminin yazmis oldugu seni seviyorum mawim yazisina istinaden bir espri yapayim dedim.cocuklugumuzdaki gibi sadmiin mawimi seviyoyyyy diyecekken,yyyyleri fazla kacirinca olan oldu affiniza siginiyorum. diycem diycem sadmin mawimi seviiiyooooy.

sayin sadminim ,sevgili mawim tum samimiyetimle belirtmek isterimki olay tamamen bir talihsizliktir.sadminin yazmis oldugu seni seviyorum mawim yazisina istinaden bir espri yapayim dedim.cocuklugumuzdaki gibi sadmiin mawimi seviyoyyyy diyecekken,yyyyleri fazla kacirinca olan oldu affiniza siginiyorum. diycem diycem sadmin mawimi seviiiyooooy.
Mümkün değil, olayların bizzat şahidiyim hahaha O "ıyyy" çıkarırken suratının aldığı şekil ve ses tonuna da şahitim hahaha (amma atıyorum ha tutarsa hahaha)

Resimde çok fazla okunmuyor hemen yazıya döküyorum:
Flaş! Flaş! Flaş!
Sevgili melekler, az önce sitede bendeniz Titan ve ÖzGüL'le sohbette olan aysen bir anda adminlerimizden hoşnutsuzluğunu belirtircesine "Iyyyyy" dedi. O anın görüntüsünü kaçırmak istemeyen bendeniz hemen sayfanın fotoğrafını çektim ve şimdi sizlerle paylaşıyorum.

Bu duruma Mawişimin ve sayın Sadmin'in nasıl yorum yapacağı merak konusu. Tabi aysen'in de yapacağı açıklamayı merakla bekliyoruz!!...

Önemli Not: Tabi bu arada iyyy smilisinde çıkan şahsı Sayın Sadmin'e benzeten Özgülden de acilen bir açıklama bekliyoruz!!....

Ekli dosyayı görüntüle 10781
titan kendi agziyla kabul etmistir iyyleri fazla yazdigim icin oldugunu, fotodada acik secik ortada

Son düzenleme:
Geri