FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin

M

Misafir

Forum Okuru
FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!! 2 günde 3 kilo verin
2 gün gibi çok kısa bir zamanda tamı tamıda 3 kilo vermek istemezmisiniz? bende soru sordum dimi kim istemezki :D:D aklına şaşarım istemeyenin :laugh:

işte buyrun meleklerim 2 günde 3 kilo vermenin yolları :):)Amaç: 2 günde ortalama 2-3 kilo vermek Günlük kalori: 700 Kalori Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır. Uygulanan diyet programı arasında ve yalnızca 2 gün boyunca yapılabilir. Sık uygulanmamalıdır, tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak ve kilo verme duracaktır.

Bu diyetin günlük menüleri: 1.GÜN Sabah : Meyve veya meyve suyu Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt İkindi : 1 meyve Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek Gece : 1 meyve 2.


GÜN Sabah : Meyve veya meyve suyu Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt İkindi : 1 meyve Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek Gece : 1 meyve Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.
 
Üst