flash flash orkide'nin düğün fotoğrafı elimde

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Orkim hayatım ne güzel kadınsın sen öyleeeeeee hey maşşallahhhhhh tütütüttütütüt :dil::dil::dil:

eniştem de baya kıyak haaaaaaa.......

sorması ayıp hangi gezegenin türüsünüz, ben sizi göremedim de 23 sene :huhe::huhe::huhe::huhe::huhe:

allah hiiç ayırmasıın sizii ablamm :haha: :haha: :zuha: ayy buu nee yavv pelinim ellerine sağlıkk

Canım benim ben güzel oldugunu duymustum emmee bukadarıda çok fazla cnm yaaa... Allahım butun guzelliklri sende toplamıs bize bişi kalmamışş.. Hay snn kaynanannndan ve pelindn razı olsun hahaha yoksem seni vee dunya mr(mister) güzelliklik yarısmasına katılsa birinci gelecek kocacınıı gormekten mahruum olacaktık.... kızım yaa bende nedn heçç kendini gosermeyoo diom orkide meğerse bu guzelliğinin bilinmesini istemezmiş vee biricik dunyaa dadlusu kocişinii paylaşmak istemiymiş...

Pelin yaa süpersinn bu fotografların devamını bekliyoruzzz...:dil:

kocama laf yok hııııııııııııııııııı o benüm bidenem yafrim dadlum herüfüm herşeyim hahahahahahaha keltoşum kaşına gözüne gurban olurum hahahahaha .............

kocama laf yok hııııııııııııııııııı o benüm bidenem yafrim dadlum herüfüm herşeyim hahahahahahaha keltoşum kaşına gözüne gurban olurum hahahahaha .............
Eferim orkide herifine hep destek ol ....kıskananlar çatlasın...kimde var böyle koca...güler yüzlü karizmatik...azcık sapık gibi duruyo emme görünüşe aldanmamak gerek hahaha

Geri