1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

FlorMar'dan Pilli Rimel !

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pilli rimel flormar rimel

Evet sevgili melekler, aslında yeni olmayan bu ürünü belki haberi olmayan vardır diye sizlere tanıtmak istedim. Titreşimli ya da pilli rimel FlorMar markasıyla satılıyor. Lancome gibi markalarda da satışta bulunan bu ürün, 360 derece dönen fırçası ile kirpikleri kıvırarak, uzun ve dolgun görünmesini sağlıyor. Uzun ve dolgun kirpikler için kullanabileceğiniz titreşimli FlorMar rimel mağazalarda 33 TL, internette 29 TL civarında satılıyor. Duymayanlara duyurmuş olalım :)

FlorMar'dan Pilli Rimel ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rimel

Rimel

Bakınız; Sürme.Sağlığınız bozulacak demektir. Sağlığınız bozulacak demektir. Kişinin isteyerek veya istemeyerek birini aldatacağına işarettir.Rüyada rimel görmek, yalanci, düzenbaz bir kimse ile karsilasacaginiza ve ondan zarar görecek bir ise giriseceginize delildir.
  2. Rimel sürerken yanlışlar yapmayın...

Rimel sürerken yanlışlar yapmayın...

kirpiklerin yapışması Göz etrafında doğal bir çerçeve oluşturan kirpikler rimel sürüldüğünde daha sık, daha koyu ve daha uzun görünürler. Bazen sadece rimel sürmek bile bakışlarınıza derinlik kazandırabilir. Makyajın tamamlayıcısı rimel nasıl sürülür ve nasıl temizlenir hakkında detaylı bilgiler Yüksek Topuklar’da! Rimel Nasıl Sürülür? Kirpik kıvırıcısıyla kirpiklerinizi kıvırın....
  3. Rimel fırçasındaki kalıntılar

Rimel fırçasındaki kalıntılar

rüyada kirpiklere rimel sürmek Kızlar hepimizin sorunu rimel fırçamızdaki kalıntılardır.Benim fırçamda çok fazla kalıntı oluyor bunu nasıl giderebilirim diye düşünürken sonunda çaresini buldum:) Bakın bu sorunu nasıl hallediyorum:) RimeL fırcasında kalan kalıntılarr rimel sürerken kirpiklerinizde topaklanmaya neden olabilir.Rimel fıraçasını temizlemek için fırçayı bir miktar vazeline...
  4. Maskara (Rimel) Nasıl Saklanır

Maskara (Rimel) Nasıl Saklanır

maskara, rimel, nasıl saklanır, nasıl sürülür hakkında detaylı bilgiler Maskara makyajın olmazsa olmazıdır...Kusursuz bir makyaj için maskaranın iyi olması ve doğru şekilde saklanması gerekir...Maskaranın nasıl saklanacağına dair ipuçları bu yazımızda melekler Maskaralar en çabuk yıpranan makyaj ürünlerindendir. Ayrıca çabuk kurudukları için daha bitmeden çöp kutusunu boylarlar. Sürmeden...
  5. Rimellerin Topaklanmaması İçin...

Rimellerin Topaklanmaması İçin...

Bu sayfa; Rimellerin Topaklanmaması İçin konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, makyajın en önemli basamaklarından birisi gözlerin vurgulanmasıdır. Gözlerin vurgulanması için kullanılan yegane malzeme de rimeldir. Uzun ve kıvrık kirpikler her zaman etkileyici bakışlar yaratırlar. Bu sebeple rimel kullanımı önemlidir. Kimse kirpiklerinde topaklanan rimellerle ortalarda...

Sayfayı Paylaş