1. mrl90

mrl90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Folik asit kullanıp adeti gecikenlerin yorumlarını istiyorum

Konu, 'Kadınlar' kısmında mrl90 tarafından paylaşıldı.

selam kızlar.6aylık evliyim ve folik asit kullanmaya başladım doktor tavsiyesiyle.bu ay adet olmadım 5 gün geciktim.her an adet olacakmışım gibi hissetsemde olmuyorum.malum belirtiler birbirine çok benziyor ayırt etmek zor.test yaptım fakat negatif.sizce daha fazla beklemelimiyim yoksa kan testinde gebelik çıkarmı.benim gibi durumda olan veya olmuş olan varmı

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.320
    Ödül Puanları:
    113
    Kan testinde gebelik varsa kesin çıkar siz bir an önce kan testi yaptırarak gebelik olup olmadığına dair bilgi alın eğer yoksa mevsim değişikliği stres kullanılan ilaç gibi etkenlerde adet gecikmesi yaşatabilir

3. mrl90

mrl90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim ilginiz için.sadece folik asit kullanıyorum.

4. Asistan Ufuk

Asistan Ufuk Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Selamlar, Anne olma arzunuz strese heyecana neden olabilir bu durumda döngünüzde gecikmeye sebebiyet verebilir. Ev tipi gebelik testlerinin de yanılma payı vardır yani hatalı sonuç verebilmektedir. Yarın kanda gebelik testi yaptırın yeterli gecikme mevcut. Kanda gebelik testi hcg nin yanılma payı yoktur. Sonucu burdan paylaşırsanız gerekli bilgiyi verebiliriz..

Folik asit kullanıp adeti gecikenlerin yorumlarını istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Folik Asit ve Önemi

Folik Asit ve Önemi

folik asit, nedir, önemi, eksikliği, nelerde bulunur, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Folik asit, hücre yapı taşlarının, kırmızı kan hücrelerinin ve sinir dokularının oluşumunda etkili B grubundan bir vitamindir. Yeşil yapraklarda yaygın olarak bulunduğundan bu isimle anılmaktadır. Çünkü latincede folum yaprak anlamına gelir. Ayrıca folik asit ve folat aynı anlama...
  2. Folik asit kullanımı

Folik asit kullanımı

folik asit kullanımı folik asit eksikliği Sevgili Melekler, her ne kadar tüm doktorlar gebelikte folik asit kullanımının gerekli olduğunu desteklemese de genel kanı kullanmanın faydalı olduğu yönünde.Folik asit çocuğun bazı belirli sakatlıklarla doğma riskini azaltabiliyor.Risk almaya da gerek yok bence. Sizlerin doktorlarının görüşleri ne bu konuda?Doktorunuz size folik asit kullandırıyor mu?
  3. Folik asit kullanım önemi

Folik asit kullanım önemi

Merhaba konuyu okudum ve faidelendim 3 aylık gebeyim folik asit alımını ne kadar zaman sonra bırakmalıyım???? Hamilelik sonuna kadar yutulmasında bir sakınca varmıdır? Aydınlatırsanız sevinirim.... Amine elif demir
  4. Hangi Besinler Folik Asit Kaynağı?

Hangi Besinler Folik Asit Kaynağı?

folik asit kaynağı besinler, folik asit kaynakları, folik asit kaynağı besinler Sevgili melekler, özellikle gebe meleklerimizi ilgilendiren bir konuyla karşınızdayız. Hamileliğin ilk zamanlarında vücudun gereksinim duyduğu maddelerden biri olan folik asit, anne adaylarının hamile kalmadan önce başlaması gereken vitamin grubundadır. Bebeğin sinir sistemi ve hücreleri için son derece önemli...
  5. klomen kullanan ve  adeti geciken varmı

klomen kullanan ve adeti geciken varmı

Merhaba iki yıllık evliyim hiç korunmadik geçen sene Mart ayında septum yani rahim perde ameliyatı oldum. Doktorum en 6 ay ve 1 sene beklememi tavsiye etti kendiliğinden hamile kalabilirsin dedi.ama ben heray umutla bekledim. Bir gelişme olmadı geçen ay başka doktora gittim oda bana klomen le ilk adıma atalım ona göre yol alırız dedi dediği gibi ben geçen aralığın 22 sin adet oldum 26 sin da...

Sayfayı Paylaş