Etiketler:
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

fontanelli çantalar ..

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    3 denesi çok hoşuma getti dene dene benleri var yüzünde hahaha parmaklarına sağlık canım:D

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hımmmmm cok küzellll

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirinden güzel bence bana çanta olsunda çerden çöpten olsun:D:D emeğine sağlık canım...

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
fontanelli çantalar .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. makyaj çantaları

makyaj çantaları

makyaj cantaları makyaj çantası fiyatları çantaları fiyatları erkek çantası çanta yapımı
  2. Beğendiğim çantalar

Beğendiğim çantalar

Herkezin kendine ait bir tarzı vardır.Benim de bir tarzım var ve ben tarzıma en uygun çantaları buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Genelde sadelikten yanayımdır.Ama nedense bu kış pek bir cıvıl cıvıldım.Bu durumumu yaz aylarında da devam ettirmek istiyor ve ona göre çanta tercihleri yapıyorum.İşte benim seçtiklerim:) Genellikle siyah veya tonlarında tercihler yaparım ve tercihimi...
  3. 2011 Okul çantaları

2011 Okul çantaları

nike okul çantaları 2011 okul çantaları 2011 2010/2011 yeni eğitim öğretim yılının açılmasına şurda sayılı günler kala şimdiden okul alışverişleri başlamışken tüm öğrenciler için en yeni okul çantası modellerini sunuyorum.Fikir olması açısından sizlere içlerinde marka çantalardanda modeller paylaştım.Belki içinizde marka olayına karşı çıkanlar olabilir ama dip not olarak şunu belirtmek isterim...
  4. Kumaş Alışveriş Çantaları

Kumaş Alışveriş Çantaları

Modern şehirli kadınların vazgeçemeyeceği tasarımlar… Kullanışlı, şık ve akıllı! Siz ona değil, o size uyum sağlıyor. Ne giymek istiyorsanız ona göre renk değiştiriyor. Aynı zamanda eğlenceli ve tasarımı sevenler için de değerli! Çünkü tasarımcısı Pınar Karatay ona sanatçı dostlarıyla yeniden hayat veriyor, kişiselleştiriyor. İşte bu nedenle ChaCha çok özel! Tıpkı kuzeni Bujo gibi sınırlı...
  5. Çantalar çantalar tam analmı ile harikalar

Çantalar çantalar tam analmı ile harikalar

Çantalar nasıl çantalar meleklerim umarım begenirsiniz :)

Sayfayı Paylaş