Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Fönünüzü Evde Kendiniz Çekin
erkek fön çekme teknikleri fön çekme teknikleri erkek video çekmek
Kıvırcık saçtan sıkıldınız ve saçınıza fön çekip düzleştirmek istiyorsunuz ama kuaföre gitmeye vaktiniz yok o zaman ne yapıcaz fönünümüzü evde kendimiz çekicez...İşte size evde fön çekip saçınızı kuaförden çıkmış gibi yapmanın püf noktaları :tik:

fon-cekmek-5579.jpg

Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye kalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor. Bunda şaşacak bir şey yok. Her işin bir tekniği var. İşte adım adım evde fön çekme.

1.Adım:
Saçı 3-4 bölüme ayırın. Her bölümü, kendi etrafında burun, klipslerle başınızı sabitleyin. Bu tutamlar fön çekerken diğer tellere karışmaz, böylece saçınızı parti parti şekle sokabilirsiniz.

2.Adım:
Bölümleri öyle bir sabitleyin ki saçı açtığınızda tam dibinden fön çekebilirsiniz.

3.Adım:
Parlak olması için her bukleye tek tek fön çekim. Fönü, her zaman yukarıdan aşağıya doğru ve dipten uçlara doğru tutun. Fönünüz 45 derecelik bir açıda olsun ki teller dağılmadan dış yüzey yatışsın ve parlasın.

4.Adım:
Uçların güzel görünmesi için tutamları fırçaya sarın, iç ve dış taraftan fön çekin, boşaltın. Her tutamda bu işlemi tekrarlayın.

5.Adım:
Fön sırasında, her bukleyi dipten başlayarak aşağıya doğru çekiştirin. Böylece düz ve ipeksi bir görünüm elde edersiniz.

6.Adım:
Şeklini koruması için saçınız tam olarak kuruyana kadar tarayarak fön çekin.

Geri