Forumdan 3 üyeye çiçek verelim

Forumdan 3 kiŞiye Çiçek vereLim mii : )

evt kızLar.. HeRkez zaten anLadı Sanırım.. forumdan 3 kişiye Çiçek veriyorz.. ßen ßaşLıormm
smile.gif

3988-4861.jpg
hayaL

3074-6950.jpg
rüyam

3222-2757.jpg
keLeBek's

3074-6950.jpg
rüyam

Bizim evin dekorasyonunda kırmızı hakimiyeti var :D Bu güzel kırmızı güller ve güzel kırmızı vazo tamda bizim eve göre çok tşk ediyorum :)

Ben çiçeklerimi yarın verecem inş :) Çünkü şimdi uyku saatim geldi üzgünüm :) Zuzum çok çok tşk ederim. Çok incesin birtanem :kiss:

3074-6950.jpg
rüyam

Bizim evin dekorasyonunda kırmızı hakimiyeti var :D Bu güzel kırmızı güller ve güzel kırmızı vazo tamda bizim eve göre çok tşk ediyorum :)

Ben çiçeklerimi yarın verecem inş :) Çünkü şimdi uyku saatim geldi üzgünüm :) Zuzum çok çok tşk ederim. Çok incesin birtanem :kiss:

rica ederm balım.. tatlı uykular sana ama yarın çiçeklerimi unutma lütfen canım. :D :kiss:

Öncelikle karhaneci ortim Pasi'me :haha:
Pasika'ya biricik ortağından orkideler gelsinnn :789:

pasi-8861.jpg

Dün gece uyumaya giderken beni çiçeklerle gönderen Zuzuma gelsin bu papatyalar :) Zuzum üzerine uğur böceği kondurdum uğur getirsin diye sana :)

zuzu-3273.jpg

Canım kardeşim Hayal'im, yüreğimde sana layık olacak çiçekler, kainatta ki tüm çüçeklerdir ama söz veriyorum o karhaneyi açınca para kazanınca, sana 10 tır çiçek alacam :D Şimdilik bunlarla idare et aşkisimoo :D:D

hayal-7319.jpg

3 hak verilmişti ama ben Editörlük vasfımı kullanaraktan 4. hakkımıda kendmi kendime veriyor ve bu çiçekleride beni seven diğer tüm Melek'lerimin yollarına seriyorum :)

cicek-3938.gif

Geri