1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Foto Manipilasyon Nasıl Yapılır

Konu, 'Photoshop' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

çocuk nasıl yapılır foto foto manipilasyon nasıl yapılır manipilasyon fotoshop

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Foto Manipilasyon Nasıl Yapılır

paylaşım için teşekkürler

Foto Manipilasyon Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kahve nasıl yapılır

kahve nasıl yapılır

kahve nasıl yapılır en güzel kahve nasıl yapılır güzel tek kişilik iyi Arkadaşlar kahve türk dünyasında çok önem taşıyan bi içecektir ki dinimizcede kahve içmek çok sevaptır kokusu ağızdan çıkana kadar melekler içen kişi için istiğfar edip yanından ayrılmazlarmış.herkesin kahve yapışı farklıdır yazarsanız hepsini deneyip en güzel olanını yaparız bundan sonra bir tatlı kaşığı kahve yarım tatlı...
  2. Evlenme Teklifi nasıl yapılır nasıl yapılmalı

Evlenme Teklifi nasıl yapılır nasıl yapılmalı

Evlenme Teklifi Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm.O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu.Hatta bir seferinde,kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu.Ben üstüme...
  3. Drift Nasıl Yapılır?

Drift Nasıl Yapılır?

arabada drift nasıl yapılır önden çekişli arabayla drift nasıl yapılır önden çekişli arabada arabayla İlk olarak 90′lı yılların başında Japonya’nın dağlık ve virajlı yollarından hızla inmeye çalışan kişiler tarafından keşfedilmiştir. Drift temelde aracın virajı dönme esnasında oluşan merkezkaç kuvvetine direnemeyip arka kısmının kopması prensibine dayalı bir olaydır ve buna verilen isimdir....
  4. Facebook kapak fotoları boyutları nasıl olmalı

Facebook kapak fotoları boyutları nasıl olmalı

Facebook sayfama kapak fotoğrafı koyacağım ama boyutları nasıl olmalı bilmiyorum, her resim uyar mı ki ? Kapak fotoğrafları boyutu kaça kaç olmalı ?
  5. Evde nihale nasıl yapılır?

Evde nihale nasıl yapılır?

Evet sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Mutfakların vazgeçilmez ögesi olan nihale yapımı hakkında sizlere fikirler vereceğiz. Hepimizin evinde fazla dan düğmeler,ahşap mandalla,çöpe bastığınız plastik kapaklar mevcut.Bu parçaları şık bir nihaleye dönüştürmeye ne dersiniz.Yapımı oldukça kolay ve pratik olan bu nihaleleri mutfağınızda rahatlıkla...

Sayfayı Paylaş