Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar
.

.
Bir kuru ekmeğe muhtaç insanlar vardır ya hani, sadece karnım doysunbaşka birşey istemiyorum diyerek her ağzına götürdüğü kuru ekmek içinbile şükreden o temiz insanlar.

Mutluluğu başka yerde arama, mutluluk aslında elinin altında. Sen yeterki kıymet bil.

İnsan üstüne değil, altındakilere bakıp herzaman şükretmeyi bilmeli..Televoledeki yaşamları görüp ''Bizimkide hayat mı be'' demeden önce bufotoğrafa bakın diyorum...

38a3aa50344b97750a3b7d1rw6.jpg

Keşke herkes hep şükretmeyi bilip kendinden üst düzeydekilerle kendini karşılaştıracağına elindekilere sevinmeyi öğrenebilse.Anlamam ki başkalarına özenmek hep daha iyisini istemek insanlara nhe kazandırıyor.Fotoğraf herşeyi anlatıyor..Tamah en büyük günahtır..

Cevap: Fotoğraf herşeyi anlatıyor bir bakın arkadaşlar

canım teyzeme bakın ya.belki torunlarına götürecektir bir tas sıcak yemek.gülen gözlerine kurban olurum.çok duygulandım sağol zuzu.

o kdar haklısın ki zuzu keske baskalaruyla kıyaslamasak kendimizi ama hep dahasını istiyoruz keske yetinmeyi bilip bizden üstün olanları degilde bizden kötü durumdakileri düşünsek insan oglu yani bizler biraz nankörüz aslında ellerine emegine saglık

valla tatlım halimize şükür olmadığı gibi birde paylaşmayı bilmiyoruz şahsen kendi adıma söyleyeyim ben bu konua hep duyarlı davranmışımdır ama hangi birisine toplumca duyarlı olmalıyızki bir faydası olsun...teyzeme gelinde dedimki yazıklar olsun bize herşeyimiz var genciz ama teyzem kadar gülmesini bile bilemiyoruz....teşekkürler o güzel yorumlarınız için arkadaşlar

çok hakılısın canım ya ninede çok sevinmiş ama ya yüzündeki mutluluğa baksana:)
saol canım emeğine sağlık canım

Paylaşım için teşekkürler zuzumm bu konuya yorum yapmıycam
çünkü resim bir çok şeyii anlatıyor zatenn

yha çok kötü oldum..kurban olayım ben onun ogüzel yüzüne...allah kimseyi dara sıkıtıya düşürmesin..çok teşşekürler paylaşım için..çok ama çok teşşekürlerrrrrr

guzel paylasim icin cok sagol,butun arkadaslara katiliyorum,diyeck söz yok,o teyzenin gulen yuzune kurban olayim,rabbim herkese yardim eder yuzunu guldurur ins

Geri