1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

fotoraf cektir ve öl!!!!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Resimdeki cocuk arkadaşlarıyla beraber Sundarbana tatil icin gitmişler .Resim cekmelerini istemis.Flaş >>>>>>>>>patladıkdan bir süre sonra cocuk bagırmış ve bayılmış .Iki gun sonra cocuk kalp krizinden ölmüş.Arkadaşları resimi çıkartmışlar ve res imi gorunce cok korkmuşlar.Resim cekilirken hepsi orda olmalarına ragmen gormedikleri bir şey varmış .Birer birer sinir krizi gecirip hastaneye yatırılmıslar.[​IMG][​IMG]

2. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

Cevap: fotoraf cektir ve öl!!!!!

Yok canım fake olmasın bu gerçek olsa gerçekten ürkütücü tabi :D

3. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu resim gerçek bile değil ki biraz int. araştırma yaparsanız gerçek olmadığını görüceksiniz bu hikayede uydurma bence ama konun ve emeğin için teşekkür ederim:)

4. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet bencede fakee bes belli ya resimdeki hayalet filimiden alinti gibi :D:D:D:D:D:D:D

fotoraf cektir ve öl!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm..

Aşk VE ölüm.. 9.SINIF Şuan dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.o benim en yakın arkadaşım. beni sadece arkadaşı olarak görüyor.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.SINIF Evdeydim arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize . geldi.bana sıkı sıkı sarılıp...
  3. ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anında yaşananlar ölüm anı yaşananlar olum aninda yasananlar anında video Her canlı ölümü tadacaktır hiç şüphesiz..Allah gecinden versin ....İşte ölüm anı,o an yaşananlar... Kulun önünde ölüm zahmetinden başka ne azap, ne üzüntü ne de korku bulunmasa bile, sadece ölüm anındaki şiddet onun gecesini gündüzüne katıp düşünmeye ve ölüm için hazırlanmaya yeterli olurdu..Üstelik ölüm de her...
  4. Winehouse ve Ölümü

Winehouse ve Ölümü

winehouse, ölüm nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. 23 Temmuz günü Londra'nın Camden semtindeki evinde ölü bulunan şarkıcı Amy Winehouse'un, polis "Henüz ölüm nedeni belli değil" dese de aşırı doz yüzünden yaşamını yitirdiği söyleniyordu. MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk...
  5. TV Dizileri ve Cekim yerleri

TV Dizileri ve Cekim yerleri

televizyon dizileri fatmagülün sucu ne nerede cekiliyor öyle bir gecer zamanki adini feriha koydum hakkindaki tüm bilgiler icin meleklermekani.com selam kizlarrr.. bende merak ediyordum bir kac dizinin setlerini ve nerede cektiklerini, sonunda internette gezerken rastladim tüm bilgilere + sizlerle paylasmak istedim. Hani olurda sizde merak edipte, orada resim cekilmek isterseniz diye ;)...

Sayfayı Paylaş