Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Fransız Manikürü Nasıl Yapılır kızlar bilmeyen gelsin
Fransız Manikürü Nasıl Yapılır

manikür nedir nasıl yapılır fransız manikürü fransız manikürü yapılışı hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar
Evde Kendi Frechinizi kendiniz mi yapıyorsunuz? Evde ben kendi frenchimi yapamıyorum diyen meleklerimiz üzülmeyin artık sizde kuaföre gitmeden kendi frenchinizi yapabilirsiniz. Aman Asi Nasıl yapalım diyor gibisiz :D:D Formumuzda bulunan Evde Kolay Frenc yapımı Başlıklı konumuzu inceleyebilirsiz:D:D Gelelim asıl konumuza Fransız Manikürünü hiç duydunuz mu melekler. Duyamayanlar vardır mutlaka. peki Fransız manikürü Nasıl Yapılır Biliyormusunuz ?İşte Bu sorunun Cevabını sizlerle paylaşıyoruz. bakalım Fransız manikürü Nasıl Yapılıyor muş


fransiz-manikuru-33.jpg1. Ojeden önce ellerinizi hazırlamalısınız. Yapmanız gereken, öncellikle ellerinizi masaj yaparak ve peeling sürerek yumuşatın. Ardından bol su ile yıkayın ve kurulayın. Çatlamış ve kurumuş ellerin sebeplerinden biri iyi kurulamamaktır.
2. Uygun uzunlukta tırnakları kesmek ve manikürlemek gerekir. Eğer kırılmaya meyilliyse ön kısmını düz ve yanları kıvrımlı kesin. Tırnak üzerinde kolayca kayan bir törpü seçin.
3. Ellerinizi badem yağıyla kaplayın ve ılık bir havluya sararak 15 dakika bekletin. Ardından kütikülleri ve gereksiz deri parçalarını temizleyin. Ellerinizi ılık suyla durulayın ve iyice kurulayın.
4. Tırnaklara ilk olarak açık beyaza yakın şeffaf bir ton sürün. Bir kaç dakikada kuruyan bu oje tırnaklarınızı güçlendirecektir.
5. Tırnak kıvrımına uygun olarak uçlarını beyaza boyayın. Beyaz kısmın kalınlığı tamamen kendi zevkinize kalmıştır. Bazı manikür setlerinde bulunan bantları kullanabilirsiniz. Tamamen kuruması için bir süre bekleyin.
6. Deniz kabuğu pembesi veya çok açık beyaz renk ojesi en üst katmak olarak uygulayın. Tırnaklarınız kuruduktan sonra daha fazla parlaması isterseniz parlatıcı da sürebilirsiniz.
 
nilyesilim

nilyesilim

Yeni Üye
Üye
güzel paylaşım teşekkürler
 
Üst