1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

fransız manikürü, french, nasıl yapılır, malzemeleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili Melekler,
    Rengarenk ojelerden ziyade , daha çok tercih edilen fransız manikürünü videolu anlatımla sizlere sunuyorum..Buyrun..:tik:

French (Fransız) Manikür Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikür French Nasıl Yapılır

Manikür French Nasıl Yapılır

tırnağa french nasıl yapılır french nasıl yapılır tırnak tırnak tırnaklara yapımı Tırnaklarınızı temizledikten sonra elinize yumuşatıcı bir krem uygulayın. Böylece elleriniz nemlendirilmiş, tırnaklarınız da canlandırılmış olur. Tırnaklarınızı orijinal şekline sadık kalarak törpüleyin: Oval, kare veya yuvarlak. Yumuşak bir törpü kullanın, sert törpüler tırnakları bozar. "Git gel"...
  2. Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

Tırnaklarda Renkli French ( Fransız Manikürü ) Modası

fransız manikürü manikür çeşitleri renkli french french manikür rengi renkli yapımı Frenc yapmaya bayılırım.Tırnakları gerçekten çok bakımlı ve güzel gösteriyor.Yapımı her ne kadar birazcık zor da olsa sonuç emeğe değiyor :) Eskiden bi tek beyaz frenc vardı :)Hiç aklımıza gelmemişti yani şahsen benim aklıma gelmemişti renkli french yapmak :)Ama bunları görünce acilen denemem gerektiğini...
  3. Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

Mat Ojeli French Manikürü Nasıl Yapılır

mat oje manikür nasıl yapılır resimli anlatım mat oje renkleri ojeler markaları Kızlar biliyorsunuz son günlerde mat ojeler çok moda oldu...Bana göre diğer ojelerden çok hoş duruyor ama fiyatları biraz uçuk mat oje fiyatına birkaç tane diğer ojelerden alabilirsiniz...Yada isterseniz bazı markaların oje matlaştırıcıları var onlardan alıp istediğiniz ojenin üzerine sürüp ojenizi...
  4. Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl  Yapılır? (Videolu Anlatım)

Origami-Kağıttan Hayvan Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

origami hayvan yapımı origami nasıl yapılır resimli anlatım origami, kağıttan hayvan nasıl yapılır, kağıt katlama, teknikleri, çeşitleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Bir dönem ,daha bizler çocukken ,origami- japon kağıt katlama sanatı çok meşhur olmuştu.Televizyonlarda konuyla ilgili çocuk programları olur,bütün çocuklar o saatlerde ellerinde...
  5. Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

Meraklılarına Fransız Manikürü Nasıl Yapılır?

fransız manikürü nasıl yapılır, fransız manikürü yapılışı, fransız manikürü hakkında Son yıllarda bayanlar arasında oldukça moda olan fransız manikürünü evde kendi kendinize tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Sizler için en pratik ve kolay bir şekilde fransız manikürünün yapılışı hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. Fransız manikürü; çok uzun olmayan tırnak boyunun beyaz renkte...

Sayfayı Paylaş