Frozenli okul ve beslenme çantaları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Frozenli okul ve beslenme çantaları
elsalı okul çantaları, frozenli okul çantaları, frozenli beslenme çantaları

Masal ve çizgi film kahramanları her zaman için çocukların kıyafetlerinden aksesuarlarına, oyuncaklarından ev tekstil ürünlerine ve daha birçok şeye ilham olmuştur. Erkek ve kız çocukları kendi masal ve çizgi film kahramanlarından oluşan şeyleri kullanmayı çok seviyorlar. Çocuk sahibi olanlar daha iyi bilirki odalarında bile sevdiği kahramanları görmek isterler.

Minik prenseslerin birçoğunun en sevdiği kahramanlardan biri olan karlar ülkesi prensesi frozenli, elsalı ve annalı teması bulunan herşey onlar için çok önem taşır. Ben de kendi kızımdan biliyorum ki elsalı kıyafetleri, tokaları, çanta ve kısaca elsa resminin bulunduğu herşey ilgi odağıdır. Bizim dolapta monsterhigh elbise modelleri ve elsalı frozenli kıyafetler bir hayli fazladır. Karlar ülkesi elsa elbiseleri kızların son zamanlar da hem günlük hemde özellikle doğumgünlerin de en çok tercih ettiği kıyafetler arasın da başı çekiyor.

Yeni okula başlayan yada okul öncesi eğitim alan kız çocuklarının çantalarına şöyle bir baktığımız da birçoğunun frozen elsalı olduğunu görebiliyoruz.

Bende bu güzel prensesler için araştırdım ve frozenli okul ve beslenme çantalarından oluşan örnekleri bu konum da açmaya karar verdim.
Tek parça okul çantasını alabileceğiniz gibi beslenme çantası matara ve okul çantası olarak set halinde de düşünebileceğiniz frozenli çanta modellerini kızlar çok severek kullanacaklar;)

Görsellere geçmeden önce elsa frozen tütü elbise modelleri konumuza göz atmanızı tavsiye ederim;)

1_2_293.JPG
38gwOEW6.JPG
elsa-okul-cantasi-kalem-kutusu-18-19251-14-B.JPG
EUwY1J00.JPG
frozen-elsa-anaokulu-cantasi-beslenme-cantasi-matara-set-15-19265-14-B.JPG
frozen-elsa-beslenme-cantasi-87400-19016-14-B.JPG
frozen-elsa-okul-cantasi-87384-19380-14-B.JPG
hakan-canta-87431-frozen-elsa-cekcekli-z.JPG
IbIw2FLQ.JPG
lovely-New-Fashion-Girls-Elsa-Frozen-School.JPG

Geri