Fucidin krem sivilce ve sivilce izleri için kullanan var mı?

G

Goksukargi

Forum Okuru
Fucidin krem sivilce ve sivilce izleri için kullanan var mı?

Fucidin krem sivilce melek kadınlar kulübü fucidin krem sivilce izi forumda.​

Kızlar sivilce izlerine ne yapıyorsunuz çok fazla sivilce izi ve sivilcelerim var. Fucidin krem ile alakalı sivilceye ve sivilce izlerine iyi geldiği yönde neler söyleyebilirsiniz? Fucidin krem hem aynı zamanda sivilce oluşumunu engeller mi? Bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Fucidin krem sivilce ve sivilce izleri için kullananlar size sormak istedim.

Merhabalar
Fucidinin zaten hem ucuklara hem ciltte olusan sivilcelere iyi gelip tedavi ettiği doğru. Ama tabi her ne kadar da olsa kafanıza göre bu kremi kullanmamalısınız ne kadar masum olsa da doktorunuza danışmanız da fayda var. Aslında vücudun krem bir bebeğe antibiyotik krem onun için mutlaka danışmanınız da fayda var normal masum bir krem gibi cildinizde kullanmanız sakıncalı olabilir. Fucidin krem sivilceler hem de sivilce izlerine iyi geldiği söyleniyor evet ama doktor kontrolünde kullanın derim ben. Sivilcelerde enfeksiyon da varsa daha iyi geleceğini düşünüyorum fucidin kremin çünkü içeriği antibiyotik. Sivilceler için dilerseniz doğal yöntemleri deneyebilirsiniz aşağıya bıraktığım linki inceleyerek "sivilce geçirme yöntemleri" ni öğrenebilirsiniz.

Geri