gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

fuşya sandalye olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Fuşya saldalye modeli Yemek masası dekorasyonu

bu yemek masası dekorasyonunu çok beğendim. Özellikle fuşya rengi ile sandalyeler ben burdayım ben burdayım diyor. Çok iddalı renkleri sevmem ama bu fuşya sandalyeleri gerçekten beğendim.

fuşya sandalye olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Çocuklarda Kolestrol Olur mu?

Kolestrol yüksekliği, çocuklar söz konusu olunca pek akla getirilmeyen bir konudur. Erişkinlerdeki yüksek kolestrol düzeylerinin kalp hastalıkları ve felçle ilişkisi bilinmektedir. Yapılan çalışmalar, bunların temelinin çocuklukta atıldığını göstermektedir. Son yıllarda obez çocukların sayısındaki artış da göz önüne alındığında, özellikle ailede kolestrol yüksekliği de varsa çocuğun da bu...
  2. Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

Sandalyeniz Kaktüs Olsun mu?

:):) komedi ya valla insanlar ne yapacağını şaşırmış durumda :) aman oturmayın sakın batması bir yana bozulur maazallah :) :):D Yeni sezonda farklı ev mobilya tasarımları ile karşımıza çıkan tasarım firmaları son olarak üretmiş oldukları kaktüs sandalyeleri modelleri ile sizlerle buluşuyorlar.. Renkleri hatta iğneleri ile tamamı ile bir kaktüsü andıran bu sandalyeler oldukça dikkat çekici..
  3. İmansız Amel Olur mu ?

İmansız Amel Olur mu ?

Selam melekler, İman tam olarak nedir, imansız amel olurmu bu sorumu yanıtlarsanız sevinirim. Sağolun Allah, cümlenizden razı olsun herkese iyi ramazanlar dilerim.
  4. Aşkta gurur olur mu??

Aşkta gurur olur mu??

Ahh aşk uğruna ne dizeler ne hayaller ne gözyaşları dökülmüştür..2 kişilikken melek :asigim: solo oluverince keleksin mübarek.. peki meleklerim sizce aşkta gurur olur mu? evetse ya da hayırsa neden? bence aşkta gurur olmaz..tabi meseleye bağlıdır aslında bir ayrılık durumunda,iki tarafta aşkı yaşıyorsa gurur vız gelir gibi gibi geliyor bana :) bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yupis

Sayfayı Paylaş