Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Galaxy S3 Özellikleri nelerdir

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba arkadaşlar ben Samsung Galaxy S3 almayı düşünüyorum duyduğum kadarı ile çok satmış herkes beğeniyor da bir de özelliklerini bilsem almak için kesin karar vereceğim :) Siz Galaxy S3 Özellikleri hakkında bişeyler biliyorsanız benimle de paylaşın lütfen
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Galaxy S3 Özellikleri Samsung Galaxy S3 Özellikleri


  Samsung'un tariindeki en başarılı cihazı olan Samsung Galaxy S3 o kadar ilgi gördü ki, ilk haftasında iPhone 4S'in satışlarının hızını bile geçerek 15 milyon sattı. Peki nedir bu insanüstü telefonun özellikleri:

  Tasarım

  Samsung Galaxy S3'ün en dikkat çekici yanı, tasarımı değil. Oldukça ince hazırlanan cihaz, boyutlarına göre de çok hafif, sadece 133 g.

  Samsung Galaxy S3 genel olarak Samsung Galaxy S II ve Samsung Galaxy Nexus arasında bir tasarıma sahip. Kenarları yuvarlatılmış tasarıma bir de fiziksel ''Home'' tuşu eklenmiş. Bu fiziksel tuşun iki tarafında ise ''Seçenekler'' ve ''Geri'' tuşları bulunuyor. Bu dokunmatik tuşlar ekranın değil, kasanın üzerinde durduğu için şık bir görünüm sağlamış.

  Samsung Galaxy S3, genel olarak oldukça şık ve işlevsel bir tasarıma sahip. 4.8 inçlik ekranı belki her insan tek eliyle rahatlıkla kullanamayacaktır, fakat oldukça ince ve hafif olan cihaz, kesinlikle ''kocaman'' gözükmüyor.

  Özellikler

  Samsung Galaxy S3, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich yüklü olarak satılıyor. Android 4.0 üzerine de Samsung'un ilk kez Galaxy Note ile sunduğu TouchWiz 5.0 özel arayüzü yüklenmiş Samsung Galaxy S3'e. TouchWiz 5.0'ın bir diğer ismi de Nature UX olarak geçiyor. Zaten cihazın üzerinde bariz bir ''doğa'' alıntısı mevcut. Özellikle ekran kilidini, su üzerinde elinizi gezdirerek açmak orijinal ve şık olmuş. Ayrıca kilit ekranında istediğiniz özellikleri yerleştirerek, doğrudan ana ekran yerine kullanmak istediğiniz özelliğe (kamera, tarayıcı gibi) geçebiliyorsunuz.
  Cihazın içerisinde artık alışkın olduğumuz pek çok Samsung yazılımı bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni, Apple'ın Siri'sini andıran S Voice uygulaması. Bu uygulama ile cihazınıza sesli komutlar verebiliyorsunuz. Fakat tıpkı Siri gibi S Voice da Türkçe desteklemiyor.

  Performans

  Samsung Galaxy S3, en güçlü akıllı telefonlardan. Dört çekirdekli 1.4 GHz'lik Samsung Exynos 4212 işlemci ve Mali-400MP grafik çipi, daha önce ''en güçlü mobil işlemci'' dediğimiz Tegra 3'ün puanlarının neredeyse yüzde 20 üzerine çıktı. Aynı şekilde grafik konusunda da çok eleştirilen Mali-400MP ve Exynos kombosu şimdiye kadar görmediğimiz bir akıcılık yakaladı testlerimizde.

  Samsung Galaxy S3, üzerinde şimdiye kadar bir akıllı telefonda gördüğümüz en güçlü bataryayı taşıyor: 2150 mAh. Bu sayede de piyasadaki rakiplerinde daha uzun pil ömrü sunuyor. Piyasadaki pek çok akıllı telefon, yoğun kullanımda (3G, GPS, WiFi özellikleri aktif kullanılarak) bir gün içinde biterken, Samsung Galaxy S3'ü iki gün şarj etmeden kullanabilirsiniz.

  Sonuç
  Samsung Galaxy S3, kesinlikle piyasadaki en güçlü akıllı telefon. Buna rağmen piyasadaki rakiplerin daha uzun pil ömrü sunan Samsung Galaxy S3, fiyatı oldukça yüksek olmasına rağmen ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar verecek bir akıllı telefon.
   
Galaxy S3 Özellikleri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

  samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

  samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
 2. Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

  Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir yazın

  Merhaba arkadaşlar aranızda Samsung Galaxy S3 hakkında bilgisi olan ya da Samsung Galaxy S3 özellikleri ve kullanımına sahip olan arkadaşlarım acaba Samsung Galaxy S3 Hataları Nelerdir lütfen bu konuda yardımcı olun bana
 3. Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

  Samsung Galaxy S3 Sar Değeri fiyatı ne kadar

  Kızlar sizden daha önce Samsung Galaxy S3 hakkında bilgi istemiştim ve ayrıca bir de Samsung Galaxy S3 özelliklerini de sormuştum. Şimdi ise sizden Samsung Galaxy S3 Sar Değeri hakkında yani Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgi rica ediyorum.
 4. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

  Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

  KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
 5. Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

  Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

  samsung galaxy s3 neo, galaxy s3 neo, samsung galaxy s3 neo modeli Sevgili melekler, Samsung'un yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S3 Neo+ ortay açıktı. Galaxy S3 ile benzer özelliklere sahip olan S3 Neo markanın en iyi modellerinden biri. İşte S3 Neo+ telefonun özellikleri ile ilgili bilgiler.... Galaxy S3 Neo+ 4. 8 inç boyutunda Super AMOLED 720p ekran bulunuyor. Dört...

Sayfayı Paylaş