Gardrop Nasıl Düzenlenmeli?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Gardrop Nasıl Düzenlenmeli?
gardrop nasıl düzenlenir
gardrop düzenleme

Sevgili melekler, gardrobunuz ne kadar geniş olursa olsun yine de sığamazsınız. Tabi bir de işin içine kadınların iflah olmaz alışveriş tutkuları da girince, içinden çıkılmaz bir hal alır. Gardoptan çıkıp giyinme odası bile edinseniz, yine sığmazsınız, yine sığmazsınız. Hiç olmazsa düzenli olarak elinizi attığınıza kıyafetlerinizi bulabilmelisiniz. Bunun için gardrop nasıl düzenlenir, sizlere bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz...


gardrop-23a.jpgÇizme ve botlarınızı boylarına göre ayırın. Ters koyarsanız, topuk yüksekliğini kolayca görebilirsiniz. Gündüz veya gece seçimlerinize yardımcı olacaktır. Hemen alt kata da çantaları bitişik düzen dizerseniz takılmamak daha kolay olur. Metalden bir ayakkabılık mükemmel bir çözüm getirir.

Jean'lerinizi ve aynı tip pantolonlarınızı üst üste katlamak yerine yan yana asın. Böylece hepsinin kesimini ve paça boyunu kolayca görebilirsiniz (Özellikle seneler önce aldıklarını atamayanlardansanız hepsinin tipini hatırlamak işinize gelecektir).

Askılarınızın boyutunu mümkün olduğu kadar küçük tutun ki kendileri fazla yer kaplamadan giysilerinizi sergileyebilsinler. Ayırca bazılarının omuz yerlerini sünger, vatka ile kaplarsanız giyinmeden önce bir de omuzlara ütü yapma derdinden sizi kurtarırlar.

Takılarınızı da göz önünde tutmak ama yer kaybetmemek istiyorsanız içi görünen küçük kutuları üst üste koyabilirsiniz. Aynı formül makyaj malzemeleri için de hoş olur.

Odanızın herhangi bir yerine koyacağınız yürüyen askılık dolabınıza sığmayan ama sık kullandığınız giysileriniz için ayrıca işinize yarayacaktır.
 
Üst