Etiketler:
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63

Garip Ve Alışılmamış Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Evet bayanlar sizlere garip tarzlarada kullanılmaya alışılmamış değişik ayakkabıları sunuyorum.Bakalım ne kadar ilgiizi çekecek.

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    alttan ikinci güzel giyilebilirde diğerleri çok ilginçmiş onlara ayakkabı demeye bin şahit lazım ben pek beğenmedim:S

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Allah'ım bunlar da ne böyle :S :S
    o at ayağı gibi olan hele hahaha

Garip Ve Alışılmamış Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. orta okulda yaşadığım garip  ve bi o kadar da heycanlıydı

orta okulda yaşadığım garip ve bi o kadar da heycanlıydı

ben 8 sene lisanslı bi şekilde kros yaptım arkadaşlar la birlikte antereman yerindeyiz güzel camların oldugu cafe lerin oldugu bi yer burası bahcede oturuyoruz hocamızı bekliyoruz. ben tam w.c doğru dönük bi yerde oturuyorum hiç unutmam yeşil pardusesi olan başı örtülü ayağında topuklu ayakkabıları olan bi kadın erkekler w.c ye girdi ben arkadaşlar kadın erkekler w.c sine girdi falan dedim...
  2. Garip vaziyetler ve iş ilanlarından bazı bolümler

Garip vaziyetler ve iş ilanlarından bazı bolümler

Garip Vaziyetler Hani bazı olaylar, sözler, durumlar vb. vardır.Bizim insanımızdan başkasına nasip olmaz. İşte onlardan bazıları.. 1. "Nerelisin ?" sorusuna cevap aldıktan sonra otomatikman "içinden mi?" diye sormak. 2. Amca, hala, dayı, teyze, görümce, kayınço,enişte,elti,bacanak, kaynana, kayınpeder,baldız, yenge, amcaoğlu, hala oğlu, dayı oğlu, vb. gibi akrabalık...
  3. 2010 modası bu garip ayakkabılar

2010 modası bu garip ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

cok garip bir rüya ve anlamını cok merak ediyorum

evet bu aralar cok garip rüyalar goruyorum lutfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? ilk rüyam: rüyamda cok sakin bir sekilde otururken birden sevdigim kisinin bir baskası ıle sarmas dolas halini karsımda, sokakta gezınırken goruyorum o kadar sınırlenıyorumkı anlatamam sıze bu sınırle evıme donup orda tanıdıgım bır erkegın arkasından aslında orda olmayan bır kapıdan gecıp bır yemekhaneye...
  5. ^^Garip... :/

^^Garip... :/

garip bir karın ağrısı hüküm sürmekte son günlerde... neden, niçin, ne zamana kadar bilinmemekte... "bir güç savaşı değil bu, kendi haline bırak, galibi yok bunun, aşk bu yaşanacak" demişti biri bi şarkıda... cevabım açık ve basit "halt etmiş......sin" bugün bu dünyada artık "aşk olma adayı duygular" bile birer güç savaşı! belki aşk bir olgu değil bir geçiştir,...

Sayfayı Paylaş