Garnier kapatıcı göz roll on

M

Misafir

Forum Okuru
Garnier kapatıcı göz roll on
garnier kapatıcı göz roll on
garnier kapatıcı göz roll on, fiyatı, fiyat, kafeinli, ürün hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar.Kusursuz bir makyaj görünümü sağlayan Garnier kafainli kapatıcı göz roll on hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.


Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton

Enerjiye ihtiyacı olan gözler için yoğun bakım…

Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, ferahlatıcı yapısıyla göz çevrenizde limonun canlandırıcı kokusunu bırakır. Uzun süreli rahatlama sağlar. Nemlendirici, koruyucu ve canlandırıcı özellikleriyle gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır.

Yüksek toleranslı, yatıştırma etkili ve göz çevresinin aşırı hassasiyetini uzun süreli düzenleyen Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, aşırı hassas açık tonlu göz çevresi dokusu için özel olarak formüle edilmiştir.

Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton sürekli ve düzenli kullanım sonucunda göz çevresindeki cildin doğal koruma tabakasını güçlendirir. Gözlerinizin altında oluşan torbalara karşı daha etkili savaşabilmek için Garnier’in ferahlatıcı bilye etkisini mikro sirkülasyonu harekete geçirdi. Aydınlatıcı etkisiyle bilinen limon özlerini roll on teknolojisiyle birleştirdi ve Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Açık Ton, uzun süreli kapatıcılık ve makyaj etkisine sahip, üstelik masaj yapan bakımla sizlere sunuldu…

Anında Etki ve Gözle Görülür Sonuçlar:

Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, gözaltı morluklarını kapatır, yüzeylerini azaltır, düzenli kullanım sonucu yok eder, göz çevresini nemlendirir ve kırışık görünümünü önler. Ferahlatıcı bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon ekstraları ile geliştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini yok etmek için idealdir. Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar. Değişik renk tonları sayesinde, gözaltı morluklarına karşı uzun süreli doğal bir kamuflaj sağlar.

Parfümsüz formülüyle, oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.

Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Orta Koyu

Güne başlarken gözaltınızda torbalar mı oluşuyor? Gözleriniz, gün sonunda şişiyor ve yorgun mu görünüyor?

Göz çevrenizi besleyen, koruyan ve rahatlatıcı bir bakıma ihtiyacınız varsa, gün boyu göz çevrenizi kurumaya karşı koruyarak, besleyerek pürüzsüzleştiren Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton sizin için en ideal göz bakımı… Gözlerinizin altında oluşan torbalara karşı daha etkili savaşabilmek için Garnier’in ferahlatıcı bilye etkisini mikro sirkülasyonu harekete geçirdi. Aydınlatıcı etkisiyle bilinen limon özlerini roll on teknolojisiyle birleştirdi ve Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton, uzun süreli kapatıcılık ve makyaj etkisine sahip, üstelik masaj yapan bakımla sizlere sunuldu…

Gece boyunca da göz çevrenizin nefes almasını sağlayacak temel bir besleyici bakım kreminin, Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton’un uygulanması, kuru göz çevrelerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Sabah uyandığınızda, gözleriniz tüm etkileyiciliğini yeniden kazanır.

Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton ile anında ferahlık hissi ve yatışmış göz çevresi… Özel formülü, hassas göz çevresindeki cildin tahribata uğramasını engeller.

Anında Etki ve Gözle Görülür Sonuçlar:

Ultra yumuşak ve etkili Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Orta Koyu Ton, tek bir hareketle, hassas gözlere nazik bakım yapar. Gözaltı morluklarını kapatır, yüzeylerini azaltır, düzenli kullanım sonucu yok eder, göz çevresini nemlendirir ve kırışık görünümünü önler. Ferahlatıcı bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon ekstraları ile geliştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini yok etmek için idealdir. Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar. Değişik renk tonları sayesinde, gözaltı morluklarına karşı uzun süreli doğal bir kamuflaj sağlar.

Parfümsüz formülüyle, oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.

KDV Dahil: 13,95 TL
 
Üst