1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Garnier kapatıcı göz roll on

  Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  garnier kapatıcı göz roll on garnier kapatıcı göz roll on, fiyatı, fiyat, kafeinli, ürün hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar.

  [​IMG]

  Kusursuz bir makyaj görünümü sağlayan Garnier kafainli kapatıcı göz roll on hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.


  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton

  Enerjiye ihtiyacı olan gözler için yoğun bakım…

  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, ferahlatıcı yapısıyla göz çevrenizde limonun canlandırıcı kokusunu bırakır. Uzun süreli rahatlama sağlar. Nemlendirici, koruyucu ve canlandırıcı özellikleriyle gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarır.

  Yüksek toleranslı, yatıştırma etkili ve göz çevresinin aşırı hassasiyetini uzun süreli düzenleyen Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, aşırı hassas açık tonlu göz çevresi dokusu için özel olarak formüle edilmiştir.

  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton sürekli ve düzenli kullanım sonucunda göz çevresindeki cildin doğal koruma tabakasını güçlendirir. Gözlerinizin altında oluşan torbalara karşı daha etkili savaşabilmek için Garnier’in ferahlatıcı bilye etkisini mikro sirkülasyonu harekete geçirdi. Aydınlatıcı etkisiyle bilinen limon özlerini roll on teknolojisiyle birleştirdi ve Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Açık Ton, uzun süreli kapatıcılık ve makyaj etkisine sahip, üstelik masaj yapan bakımla sizlere sunuldu…

  Anında Etki ve Gözle Görülür Sonuçlar:

  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Açık Ton, gözaltı morluklarını kapatır, yüzeylerini azaltır, düzenli kullanım sonucu yok eder, göz çevresini nemlendirir ve kırışık görünümünü önler. Ferahlatıcı bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon ekstraları ile geliştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini yok etmek için idealdir. Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar. Değişik renk tonları sayesinde, gözaltı morluklarına karşı uzun süreli doğal bir kamuflaj sağlar.

  Parfümsüz formülüyle, oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.

  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Orta Koyu

  Güne başlarken gözaltınızda torbalar mı oluşuyor? Gözleriniz, gün sonunda şişiyor ve yorgun mu görünüyor?

  Göz çevrenizi besleyen, koruyan ve rahatlatıcı bir bakıma ihtiyacınız varsa, gün boyu göz çevrenizi kurumaya karşı koruyarak, besleyerek pürüzsüzleştiren Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton sizin için en ideal göz bakımı… Gözlerinizin altında oluşan torbalara karşı daha etkili savaşabilmek için Garnier’in ferahlatıcı bilye etkisini mikro sirkülasyonu harekete geçirdi. Aydınlatıcı etkisiyle bilinen limon özlerini roll on teknolojisiyle birleştirdi ve Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton, uzun süreli kapatıcılık ve makyaj etkisine sahip, üstelik masaj yapan bakımla sizlere sunuldu…

  Gece boyunca da göz çevrenizin nefes almasını sağlayacak temel bir besleyici bakım kreminin, Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton’un uygulanması, kuru göz çevrelerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Sabah uyandığınızda, gözleriniz tüm etkileyiciliğini yeniden kazanır.

  Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On – Orta Koyu Ton ile anında ferahlık hissi ve yatışmış göz çevresi… Özel formülü, hassas göz çevresindeki cildin tahribata uğramasını engeller.

  Anında Etki ve Gözle Görülür Sonuçlar:

  Ultra yumuşak ve etkili Garnier Esas Bakım Kafeinli + Limon Esanslı Göz Roll On - Orta Koyu Ton, tek bir hareketle, hassas gözlere nazik bakım yapar. Gözaltı morluklarını kapatır, yüzeylerini azaltır, düzenli kullanım sonucu yok eder, göz çevresini nemlendirir ve kırışık görünümünü önler. Ferahlatıcı bilye etkisiyle mikro sirkülasyonu harekete geçirici kafein ve aydınlatıcı etkili limon ekstraları ile geliştirilmiş nemlendirici formülü, yorgunluk izlerini yok etmek için idealdir. Mineral pigmentlerce yoğun dokusu, gözaltı morluklarına karşı yüksek kapatıcı etki sağlar. Değişik renk tonları sayesinde, gözaltı morluklarına karşı uzun süreli doğal bir kamuflaj sağlar.

  Parfümsüz formülüyle, oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.

  KDV Dahil: 13,95 TL
   
Garnier kapatıcı göz roll on konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi..

  Varmı Onların Gözlerinde Gülmek Gibisi..

  Gözleri gülen küçük çocuklar. Aslında en çok samimi olarak yalansız gülenler onlar arkadaşlarım. Onun için ben diyorum ki var mı gözlerinde gülmek gibisi diyorum. Çevremizde o kadar yalancı o kadar riyakar gülen boş boş bakan milyonlarca insan var ki... Belkide ondandır bir çocuğu çevirip yanak almak yada öpmek.
 2. göz renginiz ne? makyajınızı ona göre yapın

  göz renginiz ne? makyajınızı ona göre yapın

  füme rengi far göz rengini açık gösteren makyaj Makyajın en önemli ayrıntılarından biri olan far rengini seçerken dikkatli davranmalısınız. Mavi gözlüler Gözlerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak için, çizelgede mavinin karşısında olan, yani turuncu ailesinden bir ton seçin. "The Color Answer Book" kitabının yazarı Leatrice Eiseman "Toprak renklerinden oluşan turuncular...
 3. honda herkesin gözü onda

  honda herkesin gözü onda

  honda herkesin gözü onda
 4. Gözlerinle onu tavla!

  Gözlerinle onu tavla!

  göz teması nasıl kurulur hoşlandığım erkeği nasıl tavlarım Gözlerinle onu tavla! Herhangi bir yerde hoşlandığımız kişiyle kurulan ilk temas genelde göz temasıdır. Birisiyle konuşmaya başlamadan önce onu gözlerimizle yoklarız. Peki, nasıl göz teması kuracağımızı biliyor muyuz? Markette alışveriş yaparken yakışıklı bir erkekle göz göze geldiniz. Onun sizinle nasıl bir göz teması kurduğunu...
 5. Garnier den muhteşem bir ürün kafeinli göz roll-onn

  Garnier den muhteşem bir ürün kafeinli göz roll-onn

  garnier ürünleri garnier kafeinli göz roll on kullananlar göz rolonu rolonu kullananlar Garnier den devrim yaratacak bir ürün! Geçenlerde bu ürünü ilk kez reklamlarda görmüştüm ve dikkatimi çeken bir ürün olduğu için araştırmaya karar verdim.Meğer bu ürün Avrupa da yok satıyormuş.Biz bayanların en önemli sorunlarından olan göz altı torbaları ve çizgileri için özel olarak üretilmiş Garnier...

Sayfayı Paylaş