Gaziantep kadın doğum uzmanı önerisi istiyorum

Sevdabhr

Yeni Üye
Üye
Gaziantep kadın doğum uzmanı önerisi istiyorum
Merhaba 2 yıllık evliyim çocuğum olmuyor adetime 2 gün var eğer regl olursam umarım olmam doktora gideceğim bana yardım eder misiniz Gaziantep te onerebileceginiz kadın doğum uzmanı doktor varmı arkadaşlar lütfen yardım

Merhaba canım ben gaziantepte op. Dr. Hakan yaz hocaya gidiyorum. Çok ilgili bir doktor. Gebelik kontrolü ve doğumu onda yaptırdım. Umarım sende memnun kalırsın adresini veriyorum.Değirmiçem Mahallesi, Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:54 Kat:1, Şehitkamil, GaziantepYaz klinik Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba canım ben gaziantepte op. Dr. Hakan yaz hocaya gidiyorum. Çok ilgili bir doktor. Gebelik kontrolü ve doğumu onda yaptırdım. Umarım sende memnun kalırsın adresini veriyorum.Değirmiçem Mahallesi, Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:54 Kat:1, Şehitkamil, GaziantepYaz klinik Kadın Hastalıkları ve Doğum
Çok teşekkür ederim cevap verdiğin ve de yardımcı olduğun için hakan yaz yaşam hastanesin deydi gittim ben 6 ay kadar oldu eşim rahatsız oldu hareketlerinden evet çok ilgili bir doktor ama eşim bir daha erkek doktor a gitmek istemedi kendine göre sebepleri vardı onu belirtmesine ben kusura bakma canım bayan olursa benim için daha iyi olacak sanırım

Çok teşekkür ederim cevap verdiğin ve de yardımcı olduğun için hakan yaz yaşam hastanesin deydi gittim ben 6 ay kadar oldu eşim rahatsız oldu hareketlerinden evet çok ilgili bir doktor ama eşim bir daha erkek doktor a gitmek istemedi kendine göre sebepleri vardı onu belirtmedim ben kusura bakma canım bayan olursa benim için daha iyi olacak sanırım

Rica ederim canım teyzemin kızı Doç. Dr. Fatma bahar cebesoya gidiyor oda doktorundan çok memnun tabi ben kişisel yorumumu belirtemem çünkü bu doktora hiç muayene olmadım ama kuzenime eşlik ettim . Onunda adresini sana vereyim. Atatürk Mah. Adnan İnanıcı Cad. No .16 Güvenoğlu Plaza Altı, Şehitkamil inaşallah memnun kalırsın canım

Rica ederim canım teyzemin kızı Doç. Dr. Fatma bahar cebesoya gidiyor oda doktorundan çok memnun tabi ben kişisel yorumumu belirtemem çünkü bu doktora hiç muayene olmadım ama kuzenime eşlik ettim . Onunda adresini sana vereyim. Atatürk Mah. Adnan İnanıcı Cad. No .16 Güvenoğlu Plaza Altı, Şehitkamil inaşallah memnun kalırsın canım
Çok teşekkür ederim ilgin için sağolasın Allah gönlüne göre versin inşallah canim

Geri