Etiketler:
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    0

Gebe Kaldım Ama Korunma İğneleriyle Oluşan Gebelik Önlenir mi DiyenleR

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

gebelikten korunma yolları,gebelikten korunma yolları nelerdir,gebelikten korunma iğnesi,
    Arkadaşlar belkide gebeliğe hazır olmadan hamile olduğunuzu öğrendiniz ve merak etmiş olabilirsiniz oluşan gebeliği önleyen korunma iğneleri var mıdır ben uygulasam gebelik sonlanır mı diye tabiki de böyle bir şeyi kimse onaylamaz ama bu şekilde düşünen anne ve babalar olabilir o yüzden onlar için kısa bir bilgi verelim;

Halk arasında bazı hormon preparatlarının başlamış gebeliği önlediğine inanılır. Birçok gebe kadın eczanelerden bu iğneleri alarak kullanırlar. Böyle bir iğne yoktur, üstelik bu hormonlar düşük yapmadıkları gibi genellikle de çocukta bazı sakatlıklar yapabilme riski de taşır. Bu bakımdan hekime danışmadan bu tip uygulamalardan kaçınmak gerekir. Bu da ancak hekimin yapacağı iştir. Ne kadar bilgili ve tecrübeli olursa olsun, hiç kimse kendini hekimin yerine koymamalıdır.

Gebe Kaldım Ama Korunma İğneleriyle Oluşan Gebelik Önlenir mi DiyenleR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeyim Ama Ateş Basması Oluyor Bu Normal mi Diyenler Buraya Lütfen

Gebeyim Ama Ateş Basması Oluyor Bu Normal mi Diyenler Buraya Lütfen

gebelikte ateş basması,gebelikte ateş basması olur mu, Sevgili melekler bir çok gebe arkadaşımız ateş basması yüzünden belkide bu şikayetten yakınıyordur.Ateş basması sorunu bendede var diyen melekler bu konu tam size göre.Neden ateş yani sıcak basması oluyormuş burada öğrenelim ve ona göre hareket edelim.Bu tip durumlar bildiğimiz gibi tamamen hormonlara bağlı olarak gerçekleşir.O yüzden...
  2. Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

Yaşım ilerledi Ama yinede Anne Olabilir miyim Diyenler Buraya

ileri yaş gebelik,ileri yaş hamileliği Bazen yaşımız ilerlemesine rağmen yeniden anne olmak o duyguyu tekrar yaşamak isteriz fakat ilerleyen yaşla birlikte korkularımızda artmaktadır.Acaba gebe kalabilir miyim yada gebe kalsam bu yaşımda benim için zorlukları varmıdır diye düşünmeye başlarız.Ama şunuda unutmayalım ki annelik her yaşta güzeldir..Allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.....
  3. Gebeyim Ama Aldığım Kilolar Normal mi Diyen Melekler Burayaa

Gebeyim Ama Aldığım Kilolar Normal mi Diyen Melekler Burayaa

hamilelikte kaç kilo alınmalı,hamilelikte kaç kilo alınır, Hamiş anneler gebelikte kaç kilo aldınız ve normal düzeylerde mi kilo alıyorsunuz merak ediyorsanız bu konu tam size göre. Hamilelikte ideal kilosunda olan kişiler için 9 yada 12 kilo arasında alınması gerekir. Ama anne adayı zayıf ise 16 kiloya kadar alınması gerektiği uzmanlar tarafından söyleniyor. Şayet ki anne adayı kilolu...
  4. Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

Gebelik Testim Negatif Çıktı Ama Ben Yinede Hamile Olabilir miyim Diyenler BURAYA

gebelik testi negatif ne demek,gebelik testi negatif çıkarsa, Gebelik testi idrar testleri yani eczaneden aldığımız testler negatif çıkmasına rağmen hamile olunabilir mi sorusunun cevabı tabiki de olunabilir. Birinci ve en sık görülen şey testin yanlış yapılması ve yanlış yorumlanmasıdır.Şimdi mesala testi aldınız diyelim o testi eğer yanlış uyguladıysanız içindeki yönergelere uygun...
  5. İğne Yolu İle Gebelikten korunma Yöntemi

İğne Yolu İle Gebelikten korunma Yöntemi

gebelikten korunma yöntemleri doğum kontrol yöntemleri iğne ile korunma Doğum kontrol yöntemlerinden biri ve korunma düzeyi yüksek olan iğne yolu ile gebelikten korunma hakkında merak ettiğiniz bilgileri ve soru cevapları sizler için sunuyoruz. Bazı ülkelerde 20 yıldan uzun bir zamandır kullanılan aylık doğum kontrol iğneleri yaklaşık 4 yıldır ülkemizde de piyasada bulunmaktadır. Bu aylık...

Sayfayı Paylaş