Gebe kalmak için doğru birleşme

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Gebe kalmak için doğru birleşme
Anne olmak her kadının hayalidir. Fakat bir çok kadın bazı sağlık problemlerinden dolayı anne olamamaktadır. İnfertilitenin nedeni kadına ve erkeğe bağlı olarak gelişmektedir. Bazen her ikisinden birden de kaynaklanabilir.

hamile kalmak için ne yapmalı.jpg

Çocuk sahibi olmak için bir takım koşullar gerekmeketdir. Bunlardan biri kaliteli bir yumurta ve kaliteli bir spermdir. Hamileliğin oluşabilmesi için biliyorsunuzki sperm ve yumurtanın bir araya gelmesi gerekir. Peki doğru zamanlama nedir. Bir çok makalemiz de bu konuyla ilgili detaylı bilgiler vermiştik. İsterseniz aşağıda yer alan linklerimizi ziyaret ederek konuyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

YUMURTA 'dan EMBRİYOYA YOLCULUK ( Nasıl hamile kalınır resimli )

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Yumurtlama iki adet dönemi ortasın da gerçekleşir. Belirtileri vajinal salgıda artış, şeffaf akıntı, kasıklarda ağrı ve batmalar, gösgüslerde dolgunluk hassasiyettir. Yumurtlama günü sizin altın verimli günlerinizden biridir. Bu günlerde ve öncesi yani bir kaç gün önce ilişkiye girerek gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Yumurtlama günlerinizi belirlemek için ovülasyon testlerini kullanabilirsiniz. Testler size yumurtlama gününüzle ilgili net bilgiyi vericektir. Yumurtladığınızı belirledkten sonra doğru pozisyonla birlikteliği sağlayın. En iyi pozisyon kadının altta erkeğin üstte olduğu pozisyondur. İlişki esnasın da kesinlikle kayganlaştırıcı, vazelin tükürük gibi tercihlerde bulunmayın. Bunlar spermi öldürür. İlişki sonrası hemen kalkmayın. Kalçanızın altın da bir yastık alın ve ayaklarınızı en az yarım saat yüksek bir yere dikin.

Yukarı da verdiğimiz önerileri dikate alırsanız gebe kalabilirsiniz. Tabi üreme ile ilgili ciddi bir probleminiz yoksa. 1 yıla aşkın düzgün bir birliktelik sağlandığı halde gebelik elde edemiyorsanız mutlaka bir kadın doğum uzmanına görünün..

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba

selam ben sema 18 yaşındayım üç buçuk aylık evliyim yumurtalıklarımda over kıstı dedikleri bı kıs var adetim düzensız ve eşimle korunmuyoruz hamile kalamıyorum bu kıs hamile kalmamı engeller mi eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

selam ben sema 18 yaşındayım üç buçuk aylık evliyim yumurtalıklarımda over kıstı dedikleri bı kıs var adetim düzensız ve eşimle korunmuyoruz hamile kalamıyorum bu kıs hamile kalmamı engeller mi eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

Sevgili misafir öncelikle doktor değiliz fakat bildiklerimizi paylaşırız:)Over kisti gebeliği tabiki engeller..Ama tedavi edilirse gebe kalınır :)Size tavsiyem sitemizde sizin gibi bir çok nedenle hamile kalamayan arkadaşlarımız var üye olmanızı ve bir çok konuda bilgilenmenizi ister ayrıca sizi aramızda görmekten keyif alırız:) geçmiş olsun

Sağol lalecim:kiss:bende özledim seni bu gün yoktum gündüz ayrı akşam ayrı gezmeye gittim:Dsen ne yapıyon canım benimm:kiss:

Geri