Gebe kalmak istiyorum bir yerde hata yapiyorum

Serifsenol

Yeni Üye
Üye
Gebe kalmak istiyorum bir yerde hata yapiyorum
Merhaba kizlar 1 senedir evliyim yaklasik 5 aydir korunmuyoruz ve yumurtlama donemlerini degerlendiriyoruz doktora gittim hormonlarimda bi skinti olmadigini soyledi fakat gebe kalamiyorum ne yapmam lazim biseyi atliyorum bunun belli gunleri var mi yardimci olur musunuz

Selamlar, bunu doktorunuzla birlikte planlayarak yapmanız en mantıklı olanıdır. Şimdi sizde problem yok ama belki eşinizin sperm sayılarında sıkıntı vardır net olarak bilemiyoruz. Eğer sizde hiç bir sıkıntı yok ise eşinizin de doktora görünmesi gerekebilir. Dediğim gibi plan dahilinde birşeyler yapmanız gerekiyor. Umarım buradan müjdeli haberinizi alırız. Sevgiler.

Selamlar, bunu doktorunuzla birlikte planlayarak yapmanız en mantıklı olanıdır. Şimdi sizde problem yok ama belki eşinizin sperm sayılarında sıkıntı vardır net olarak bilemiyoruz. Eğer sizde hiç bir sıkıntı yok ise eşinizin de doktora görünmesi gerekebilir. Dediğim gibi plan dahilinde birşeyler yapmanız gerekiyor. Umarım buradan müjdeli haberinizi alırız. Sevgiler.
Com tesekkur ederim konuyla ilgili en yakin zaman da bilgi vericem sizede

Geri