Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın
ne zaman hamile kalmam hamile kalmanın yüksek olduğu günler kalmamanın nedenleri
Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz.

Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını onaylayınca sizlerle paylaşmak istedim buyrun sizde hesaplayın ve hangi tarih oldugunu ögrenin denemekle hiç bişey kaybetmeyiz :):)

Cevap: Gebe kalmanın en yüksek olduğu zamanı kolayca hesaplayın

Paylaşım için teşekkürler canım bu hesaplayıcı bana cok ama cok yardımcı olacak... bu siteyi biliyordum ama hiç denemiyordum yumurtlama gunlerini heaplamak için...

Ne zaman gebe kalırım, şu gün şu tarih mi diye hesaplamak biraz zor ama bu linkte hesaplayabilirsiniz.

Dogrumu çıkıyo diye merak edenler vardır.Benim bazı yakınlarım,tanıdıgım kişiler bu hesaplamayı yaparak hamile kaldılar, ilk bende tesadüftür falan demiştim inanmamıştım. Ama sonra söyleyenlerde dogru çıktığını onaylayınca sizlerle paylaşmak istedim buyrun sizde hesaplayın ve hangi tarih oldugunu ögrenin denemekle hiç bişey kaybetmeyiz :):)

arkadaşım verdiği tarihte adetim yeni bittiği gün olamzki bende bi sorun var herhalde:(

Geri