Gebe olabilir miyim

Dnms

Yeni Üye
Üye
Gebe olabilir miyim
İyi akşamlar en son aralığın 25 inde regl oldum 1 ocakta son günüydü fakat sadece lekelenmem vardı nişanlımla ilişkiye girdik yalnız içime boşalmadı, ayrıca regl olmadım ocak ayında. 31 ocak 2 şubat ve 6 şubat olmak üzere 3 kez idrarda gebelik testi yaptım evde hepsi negatif hala hamile olma ihtimalim var mıdır? Lütfen yardım edin

İyi akşamlar en son aralığın 25 inde regl oldum 1 ocakta son günüydü fakat sadece lekelenmem vardı nişanlımla ilişkiye girdik yalnız içime boşalmadı, ayrıca regl olmadım ocak ayında. 31 ocak 2 şubat
İyi akşamlar en son aralığın 25 inde regl oldum 1 ocakta son günüydü fakat sadece lekelenmem vardı nişanlımla ilişkiye girdik yalnız içime boşalmadı, ayrıca regl olmadım ocak ayında. 31 ocak 2 şubat ve 6 şubat olmak üzere 3 kez idrarda gebelik testi yaptım evde hepsi negatif hala hamile olma ihtimalim var mıdır? Lütfen yardım edin
Hangi tarihte ilişkiye girdiniz

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası adet gecikmesi olmuş ve test yapmışsınız sonuçlar negatif. Bu durum da gebe değilsiniz. Gecikmeniz bir takım koşullar dan kaynaklanabilir. Hekime görünüp muayene olmanız da fayda var.

Geri