1. acemkızı

acemkızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gebe olma ihtimalim % kaçtır?

Konu, 'Gebelik' kısmında acemkızı tarafından paylaşıldı.

Merhaba, ben 3 haftadır gebelik belirtilerinin hemen hemen hepsini taşıyorum. ve normal olarak 3 haftalık olduğumu düşünüyorum. belirtilerimi sizinle paylaşmak istiyorum:
    ilk hafta boyunca kasıklarım şiddetli bir şekilde ağrıdı.
    şiddetli baş dönmesi,
    aşırı iştah artışı,
    çok üşüme,
    akıntıda artış,
    göğüs uçlarımda iğne batar gibi sızlama,
    ağız tadımda değişiklik,
    bel ağrısı,
    adet sancısı gibi bacaklarıma vuran ağrılar,
    aşırı hassasiyet,
    ve benim adet görmeme 1 hafta var.
    insan hissettiği doğrultuda olanı hissedermiş ya ben çok hamile olduğumu hissediyorum. adet gecikmemi bekleyemiyorum. inşallah gebeyimdir.
    sizce ihtimal var mı?

gebe olma ihtimalim % kaçtır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Hamile olma ihtimali varmıdır? ACİLL

Merhabalar, ben bugün üye oldum sizlere sormak istediğim bir konu var yardımcı olursanız sevinirim. Adetim normalde düzenlidir. Şubat 16 sında olmam gerekirken olmadım şubat 27 sinde test yaptım ve 2 .ci çizgi silik çıktı ama 28inde adet gibi kanamam oldu ve mart 28 inde bekledim adet olmadı nisan ayındayız hala adet olmadım aşırı bel ağrım, baş ağrısı, baş dönmesi, bacağımda kasılmalar,...
  2. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Merhabalar; 1,5 senedir evliyim. Adetim düzensiz. 3 aydır düzenli adet olmaya başladım. Tabi çocuk denemesine de 2 ay önce başladık. Bu ay karın ağrılarım oldu iştahım açıldı, bide meme uçlarım daha bi belirgin. Bu sabah test yaptım. 2.çizgi varla yok arası gibi bir şeydi. Adetim düzensiz olduğu için anlayamıyorum. Sizce hamile miyimdir??
  3. Hamile olma ihtimalim var mı?

Hamile olma ihtimalim var mı?

Kızlar merhaba ..Adetimden 10 gün önce eşimle birleşmemiz oldu ve 26-28 Aralık adet tarihim. .kasıgımın Sol tarafında sancılar var ve karnım ağrıyor. .. Hamile olabilir miyim? Çok heyecanlıyım. . Yeni yıla eşime minicik ama kocaman bir hediye vermek istiyorum.
  4. Hamile olma ihtimalim nedir acaba ?

Hamile olma ihtimalim nedir acaba ?

Merhaba arkadaşlar ben 05.12.2016 tarihinde adet oldum. daha sonra 31.01.2016 tarihinde ve 01.01.2017 tarihinde ilşkim oldu boşalma olmadı ama.. Daha sonra 03.01.2017 tarihinde adet oldum. Hamile olma ihtimalim nedir acaba ? Karın ağrısı,bel ağrısı ve kasık ağrısı var birde beyaz akıntım oluyor.. Acaba nedendir ?
  5. hamile olma ihtimalim nedir

hamile olma ihtimalim nedir

slm adetime üç gün var aşırı gazım ve sancım var.yemek yiyemiyorum midem çok bulanıyor bird parmağımı rahmime soktum yukarda gibi hamilemiyim acaba

Sayfayı Paylaş