Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüleri
anne karnındaki bebek görüntüleri 8 aylık gebelik anne karnında bebek görüntüleri karnında 8 aylık hamilelik Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntülerinin yer aldığı uzman tarafından video şeklinde açıklama var arkadaşlarım beğeninize sunuyoruz. [uzmantv]CTP000Q0QTS[/uzmantv]

Vijdan

Yeni Üye
Üye
Cevap: Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüleri
Teşekkürler adminim..Bir tuhaf oldum ben nedense,benim kızım da 8 aylık doğdu ve çok şükür hiç bir sorun olmadı..

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Cevap: Gebeliğin 8. ayında anne karnındaki bebeğin görüntüleri
bende oğlumu 8 aylık doğurdumm gerçekten böyle oluyor doğru renkli ultrasonda bakmıştık bizz çok tuhaf hele birde kendi bebğinizse daha tuhaff..paylaşımın için çok teşşekkürlerr

gebeliğin son ayında bebeğin anne karnındaki durumu nedir ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Test doğru mu yanlış mı? Test doğru mu yanlış mı?
Ben adet oldum 6 gün sürdü . İlişkiden 35 gün sonra oldum ellada kullandım 2 saat içinde almıştım. İlk kullanımımdı. Test yaptım 2 defa negatif çıktı. Adetim bittikten 2 hafta sonrada test yaptım. Biri negatifti diğerinde de İki çizgi vardı...
Gebelik testi - hesaplama 3
Gebeliğin ilk aylarında görülen fiziksel değişimler Gebeliğin ilk aylarında görülen fiziksel değişimler
Bebeğin gebelik sırasında artan ihtiyaçları vücudunuzun demir gereksinimini fazlalaştırır. Gebelik öncesinde günlük demir ihtiyacınız 15 mg. kadarken gebelikte bunun 2 katına gerek vardır. Genel olarak besinlerle alınan demir yeterli...
Gebelik 0
Gebeliğin ilk aylarında sık yaşanan problemler Gebeliğin ilk aylarında sık yaşanan problemler
Gebeliğin ilk 3 ayında anne adayında bazı psikolojik değişiklikler ortaya çıkabilir. Örneğin kişi çok neşeliyken aniden ağlama krizlerine tutulabilir. Bazan çok sinirliyken bazı günler sakin olabilir. Gebelikte depresyon, aşırı alınganlıklar...
Gebelik 0
Gebeliğin son ayında annede olan değişiklikler Gebeliğin son ayında annede olan değişiklikler
Toplam gebelik 40 haftadır. Gebeliğin son dönemi denince son 3 ay ya da 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41+.. gebelik haftaları anlaşılır. Bu dönem bazı nedenlerden dolayı önem arz eder; Doğuma hazırlıkların yapıldığı bir dönemdir Bir...
Hafta Hafta Gebelikte neler yaşanır 0
gebeliğin son ayında bebeğin anne karnındaki durumu nedir ? gebeliğin son ayında bebeğin anne karnındaki durumu nedir ?
8 aylık gebeyim ve bebeğimin bu son ayında karnımda ki durumunu merak ediyorum. Bu konuda ne gibi bilgiler verebilirsiniz bana ?
Soru-Cevap 1