1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Gebeliğiniz planlımı/plansızmı

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Gebelik planlama Plansız hamilelik

Gebeliğiniz planlımı gerçekleşti arkadaşlar?
    tabiki en güzeli isteyerek ve beklenen zamanda gelmesi ama sizinde yorumlarınızı merak ediyorum?

2. Sonunda hamileyim

Sonunda hamileyim Forum Okuru

Ben 4 yıllık evliyim başta bebek istemedik ve doğum kontrol hapı kullandım 2 yıl Yasmin adında ki hapı kullandım ve 2 yıl sonra bıraktım. Çünkü bebek istiyorduk ilk başlarda çok deneme yaptık olmadı ve artık olmayacak diye umudumu yitirmiştim. Halk arasında işte doğum kontrol hapı kullanırsan ilk gebeliğin için artık çocuğun olmaz lafları beni ve eşimi etkiledi tam umudumuzu yitirdiğimiz anda adetim gecikti ve şuan 4 aylık hamileyim nihayet :D Allah herkese nasip etsin bana da yavrumu kucağıma almayı nasip etsin:)

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    ama o soylentılerın dogruluguna soyle ınanıyorum hap sadece gunluk koruma yapmıyor uzun sure kullanımda etkısı uzun sure devam edıyor ama dedıgın gıbı bıraktıktan sonra vucut eskı halıne donup hamıle kalınıyor allah saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar bir tutam anne, planlı mı yok anacım ne gezeeer. Birgün adetim gecikti bi baktım hamişim bu işler vallahide billahide plana bakmıyor. Aklınızda yokken şok oluyorsunuz ama ne bilim daha sonradan güzel oluyor. Yani bizdekide plansızdı. İyide oldu, birinci çocuktan sonra plan yaptım 4 yıl olmadı bu turfanda gibi oldu sankim biraz :)

5. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Keşke herkesde sizin gibi olsa :) Şanslısınız.

Gebeliğiniz planlımı/plansızmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dış Gebelik

Dış Gebelik

dış gebelik nedir? dış gebelik ameliyatı sonrası dış gebelikten sonra ne zaman hamile kalınır tek tüple hamile kalma şansı tek tüple kalınır mı gebelik sonrası kalma oranı Dış gebelik döllenmiş bir yumurtanın rahim içi dışında bir yere yerleşmesidir. En sık fallop tüplerinde görülür (%90-95). İlk 3 ayda yaşanan anne ölümlerinin en sık sebebidir ve gebeliklerin yaklaşık % 1inde görülür....
  2. İkİz Gebelİk

İkİz Gebelİk

ikiz gebelikte hafta hafta gelişim ikiz gebelik ne zaman belli olur gebelikte beslenme hamilelikte ne zaman belli olur bebek İKİZ GEBELİK Çoğul gebelikler aynı adet döngüsü içinde birden fazla yumurta hücresinin ayrı ayrı döllenip gelişmeye başlamasıyla (Çift yumurta ikizi = dizigotik) veya tek bir yumurta hücresinin döllenme sonrasında iki veya daha fazla eşit hücreye bölünmesi ve bölünen...
  3. Gebelik Koryoamnionit

Gebelik Koryoamnionit

koryoamnionit En basit anlatımla koryoamnionit bebeğin içinde bulunduğu sıvının, sıvıyı içinde barındıran gebelik kesesinin ve anne adayıyla bebek arasında bulunan koryon tabakasının enfeksiyonudur. Neden olur? Amnios sıvısı normal şartlarda dış ortama kapalı olan steril (enfeksiyon etkeni içermeyen) bir sıvıdır. Sıvının sterilliğinin önemi çok büyüktür zira besleyici özellikleri nedeniyle...
  4. Gebelik çatlağı

Gebelik çatlağı

hamilelikte catlak oluşmaması Sevgili anne adayları, bir bebeğimizin olma fikri çok güzeldir fakat; her gülün dikeni de vardır değil mi?Hamilelik vücudumuzu değiştirecek,kimi zaman bizi çirkinleştik diye sinirlendirecektir.Modern tıp her şeye çare bulmuş fakat hepimiz estetik ameliyat olamayabiliriz değil mi?Bu durumda terzi olarak kendi söküğümüzü dikmeye çalışmalıyız.Vücudumuzdaki...
  5. gebelik fotografı

gebelik fotografı

Fotoğraf çekimi Fotoğraf basımı Merhaba kızlar, doğum sırasında ameliyatta fotograf yada video cektırecek varmı? ben kızımı yanıma getırdıklerınde fotograf cekmelerını ıstemıstım cok hos bır anı olarak kaldı bende

Sayfayı Paylaş