1. melekecre

melekecre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

gebelik belirtileri test yaptıranlar gebe kalmak isteyenler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında melekecre tarafından paylaşıldı.

Arkadaşları gebeliğini yeni öğrenenler hbcg yaptıranlar bizlerle paylaşırmısınız lutfennnn..

gebelik belirtileri test yaptıranlar gebe kalmak isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yerleşme kanaması yaşayanlar mercimek sevdalıları mercimek sevdalilari düşük yaptığını nasıl anlarsın melekler mekanı gebelik Sevgili Melekler , yeni bir topicle , bambaşka sıcacık bir ortamla yine karşınızdayız.Yeni Topiğimiz hayırlı uğurlu olsun... :humble::humble::humble:
  2. hamile kalmak isteyenler

hamile kalmak isteyenler

hayırlı akşamlar arkadaşlar sizi bişeyler soracam kasım 25 regli oldum bu ay bekledim gelmedi regli dönemimdeki belirtiler var ama olmadım normalde 28 günde oluyrdu acaba hamilemiyim.laboquick test aldım yarın sabah yapmayı düşünüyorum acaba erkenmi?bende kan pıhtılaşması var bundan önce 3 kere düşük yaptım 1 tane yaşayan bebegim var gene aynı olur die çok korkuyorumdoktora ne zaman gitmem...
  3. Gebe Kalmak İsteyenler Neler Yemeli?

Gebe Kalmak İsteyenler Neler Yemeli?

gebe kalmak için hamile kalmak için gebe kalmak için neler yenmeli Sevgili melekler, artık bir bebek sahi,bi olma zamanı geldi diyorsanız, şimdiden beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Ortalama 3 ay öncesinden başlamanız gereken düzenli beslenme alışkanlığı için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Buna göre Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat...
  4. İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz hamilelik testte belli olurmu?

İkiz gebelik henüz gebeliğin ilk haftalarında yapılan ultrason muayenesinde anlaşılabilir. 5. veya 6. yapılan ultrasonda iki adet gebelik kesesi görülerek ikiz hamilelik olduğu söylenebilir. Ancak şu noktada dikkatli olmak gerekir, bu haftalarda iki gebelik kesesi görülmesine rağmen bir iki hafta içerisinde bu keselerden birisinin büyümeye devam etmediği ve kaybolduğu görülebilir, bu durumda...
  5. Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Kızlar test yapmadan hamile olduğumu nasıl anlarım ?

Eşime büyük süpriz yapmak istiyorum gerek kk gibi siteleri gerek ise sizin sitenizdeki tüm gebelik konularını inceliyorum. Özellikle beyza hanıma teşekkür etmek istiyorum gerçekten çok ilgilisiniz doktor olup olmadığınızı bilmiyorum ama çok yararlı bilgiler sunuyorsunuz. GEBE OLDUĞUMU TEST YAPMADAN ANLAMAMIN BİR YOLU VAR MI Yani ben biraz hurafelere inanan birisi değilim ne bilim şunla...

Sayfayı Paylaş