Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim

MLK KHRMN

Yeni Üye
Üye
Gebelik belirtileri yaşıyorum ama hamile değilim
arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :(

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar ben yeniyim burda lütfen yardım edin 4 aylık evliyim adetten 1 hafta önce bulantılar başladı kasıklarda ağrı gaz problemi göğüslerde hassasiyet internetten araştırdım hepsi hamilelik belirtileriyle uyuşuyordu sonra adet oldum eşim ve ben çok umutluyduk nden böyle oldu yardım edin :(

mrh mlk ,bu belirtiler gebelik belirtisi evet ama adet belirtiside olabilir veya üstüne görme olabilir bazende tamamen psikolojik hemen moralini bozma geçen ay bendede bütün belirtiler oldu ama malesef adet oldum hem daha çok yeni evlisin inşallah kısa zamanda bebişin olur ...

ya bendede bu belirtiler var umutluyum ama bunu okuyunca üzüldüm şimdi kasık ağrısı gaz filan.1 hafta sonra belli olucak inş hepimizin hakkında hayırlısı

Ayınısı bendede var. bende 1 hafta beklicem.....yani hayırşısı ya zor şey..

Kızlar merhaba :) yeniyim sitede herkes çok samimi geldi açıkcası :) bende 1 senelik evliyim 2gundur çok uykum geliyo ve midem kaziniyo gibi bir yanma ve acikma var devamlı test yaptım bgn negatif çıktı ama regl olmama 7 gün kadar var guvenenedim teste eczacı bir haftaya kadar belli eder test demişti benim 10 gün geçmişti bosuna umitlenmiyim dımı ya :(

Kızlar merhaba :) yeniyim sitede herkes çok samimi geldi açıkcası :) bende 1 senelik evliyim 2gundur çok uykum geliyo ve midem kaziniyo gibi bir yanma ve acikma var devamlı test yaptım bgn negatif çıktı ama regl olmama 7 gün kadar var guvenenedim teste eczacı bir haftaya kadar belli eder test demişti benim 10 gün geçmişti bosuna umitlenmiyim dımı ya :(

mrb arkadaşım,daha regl olmana var belli olmayabiliyo adetin gelmezse öyle test yap benim adetim 6 gün gecikti ve belirtilerin çoğunu yaşadım ama 7.gün geldi o yüzden hemen ümitlenme sonra çok üzülüyo insan hakkımızda hayırlısı olsun bebişlerimize kavuşalım hemennnn:)))

mrb arkadaşım,daha regl olmana var belli olmayabiliyo adetin gelmezse öyle test yap benim adetim 6 gün gecikti ve belirtilerin çoğunu yaşadım ama 7.gün geldi o yüzden hemen ümitlenme sonra çok üzülüyo insan hakkımızda hayırlısı olsun bebişlerimize kavuşalım hemennnn:)))

fındıkım :) çok teşekkür ederim yanıtın için :)insan ne kadar heves ediyor değil mi valla bir daha test falan yapmıycam en iyisi günü beklemek,allah hepimize yumik yumuk bebişler nasib etsin :)

arkadaşlar yaklaşık 2,5 hafta önce yazmıştım sol kasığımda batma şeklinde ağrı, acıkma,gaz problemi ayaklarda üşüme gibi belirtilerim vardı adet günümden bir hafta geçtikten sonra kan tahlili yaptım ve hamileyim doğrusu tam sevinemiyorum dört ay önce düşük yapmiştim tekrar olur diye çok korkuyorum. haftaya doktora gidecem işte inş kötü bişey olmaz .rabbim isteyen herkese nasip etsin benim bebişimide kucağıma almayı nasip etsin.

Geri