1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48

gebelik haftası hesaplayın melekler

Konu, 'Gebelik' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

gebelik haftası hesaplama tüp bebek gebelik haftası hesaplama tüp bebekte gebelık hadi hamile bayanlar
    GEBELİK HAFTASI HESAPLAYICI

VE BAANA BELİRTİN MERAK EDİYOMMM :d

gebelik haftası hesaplayın melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Haftası Hesaplayıcı Burada Melekler !

Gebelik Haftası Hesaplayıcı Burada Melekler !

gebelik haftası gebelik haftası hesaplama gebelik haftası nasıl hesaplanır gebelik haftası hesaplayıcı ile ilgili bilgiler burada melekler. Belki kendi haline bıraktınız belki tedavi görerek hamile kaldınız melekler :) Önemli olan minik bir yavrunuz olacağı :) Haliyle sabırsızlanıyor ve kaç haftalık gebeyim ya da bebeğim ne zaman gelecek diye merak ediyorsunuz. Fazla heyecan yapmayın, günü...
  2. Melekler! 11-17 Mart Dünya Tuza Dikkat Haftası!

Melekler! 11-17 Mart Dünya Tuza Dikkat Haftası!

tuza dikkat haftası, dünya tuza dikkat haftası, 11-17 mart tuza dikkat haftası Sevgili melekler, pek çoğumuz sofraya oturdupumuzda daha yemeğin tadına bile bakmadan tuzluğa saldırıveririz. Damak tadından ziyade alışkanlık halişne gelen bu olay uzun vadede büyük sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Yapılan bilimsel çalışmalarla ülkemizde tuz tüketiminin Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği değerin...
  3. gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

gebelikte cinsiyet belirleme haftası ne zaman

selam melekler ilk hamileğim henüz bebeğimin cinsiyetini öğrenemedim gebelikte bebeğin cinsiyeti hangi hafta belli oluyor önce sağlıklı olsun tabi ama yinede bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyorum:)
  4. Gebelik testi gebeliğin kaçıncı haftası doğru sonuç verir ?

Gebelik testi gebeliğin kaçıncı haftası doğru sonuç verir ?

Melekler Mekanı Forum sitemize gelen soruların yaklaşık yarısı , hamilemiyim , acaba hamilemiyim, hamile olabilirmiyim, hamile kalmış olabilirmiyim ,gebelik testim negatif hamilemiyim,gebelik testim pozitif hamilemiyim tarzın da . Gelen soruların hepsine temkinli ve aydınlatıcı yanıtlar veriyoruz. Aynı soruların sıklıkla gelmesin den ötürü gebelik testi ile ilgili bilgilerin yer alacağı bu...
  5. Gebeliğin 5. Haftası Neler Olur? Annede Ve Bebekteki Değişim Ve Gelişimler

Gebeliğin 5. Haftası Neler Olur? Annede Ve Bebekteki Değişim Ve Gelişimler

Gebeliğin 5. Haftası Neler Olur?- Bir önceki yazımızda sizlere gebeliğin ilk ayı olan aslında henüz gebe olduğunuzu bilmediğiniz haftalar olan 1-4. haftaları anlatmıştım. Bu hafta bilgileri gelişmeleri için buradan yazımızı inceleyebilirsiniz. Gebeliğin ilk 4 haftası 1. ayda dediğim gibi henüz hamilelikten haberdar olduğunuzu söyleyemeyiz. Asıl olaylar bu haftalardan sonra gelişecek yani 5....

Sayfayı Paylaş