Gebelik İhtimal olabilir mi

eelifsöker

Yeni Üye
Üye
Gebelik İhtimal olabilir mi
Merhabalar dün prezervatifle gerçekleşen bir ilişkim oldu prezervatifte yırtılma, taşma, içinde kalma gibi hiçbir şey meydana gelmedi hatta özellikle ilişkiden sonra bir şey var mı diye defalarca kontrol ettim fakat yine de tedirginim ertesi gün hapı almam gerekebilir mi bu arada hem de 6-7 aydır düzenli yasmin kullanıyorum fakat son reglimden sonra yeni kutuya 1 hafta geç başladım yine de ilişki olmadan 5-6 gün önceden ilaçlarımı kullanıyordum etkisi olmuş mudur

Selamlar hayatım sen elinden gelen her şeyi yapmışsın zaten düzenli olarak doğum kontrol yöntemini kullanıyorsun e yırtılma da söz konusu değil o zaman hamile kalma riskin sıfır hayatım. Sperm ilgili bölgeye ulaşmadan hamilelik kesinlikle olmaz kullanmana gerek yok ertesi gün hapı vs hamile değilsin böyle hamile kalamazsın başka soruların var ise cevaplandırabiliriz.

Sevgiler.

Selamlar hayatım sen elinden gelen her şeyi yapmışsın zaten düzenli olarak doğum kontrol yöntemini kullanıyorsun e yırtılma da söz konusu değil o zaman hamile kalma riskin sıfır hayatım. Sperm ilgili bölgeye ulaşmadan hamilelik kesinlikle olmaz kullanmana gerek yok ertesi gün hapı vs hamile değilsin böyle hamile kalamazsın başka soruların var ise cevaplandırabiliriz.

Sevgiler.
evet bir şey daha söyleyeceğim ben 6-7 aydır doğum kontrol hapı yasmin kullanıyorum fakat bu ay 13 eylülde reglimi oldum fakat 21 gün kullanılıp 7 gün kullanılmıyor ya ben yeni paketime 1 hafta neredeyse geç alıp başladım bu yüzden doğum kontrol hapının etkinliği azalmış mıdır? ilişki de bugün yaşandı fakat ilişkiden 1 hafta önce 7 tane hapı düzenli olarak içtim bir etkisi olmuş mudur

Hayatım doğum kontrol hapını bir gün unutursan öbür gün iki tane birden almak lazım ama emin ol hayatım senin hamilelik gibi bir şansın yok.

Hayatım doğum kontrol hapını bir gün unutursan öbür gün iki tane birden almak lazım ama emin ol hayatım senin hamilelik gibi bir şansın yok.
teşekkür ederim ben size bir şey daha sormak istiyorum bu prezervatifler doğru kullanldığı taktirde yani yırtılma delinme herhangi bir şey olmadığı takdirde bile %90 koruyor diyorlar biz prezervatif takılı olduğu halde geri çekilme de uyguluyoruz bu şekilde tam koruma sağlaması gerekmez mi neredeyse her yere baktım yine de bir ihtimal olabilir diyorlar prezervatif güvenli sayılabilecek bir doğum kontrol yöntemi midir

Hayatım prezervatifler yüzde yüz korur tabiki yırtılma ve sızıntı yok ise durum böyle. Sizde hiç bir şey gebelik için doğru yapılmamış. Yani şöyle izah edeyim size öyle bi şansınız yok. Hem geri çekilme hem daha öncesinden doğum kontrol hapı kullanımı hem geri çekilme :) Yahu nası olcak bu bebek allaşkına yapmayın stresinizi anlıyorum ama. Bu mümkün değil rahat olun lütfen.

Hayatım prezervatifler yüzde yüz korur tabiki yırtılma ve sızıntı yok ise durum böyle. Sizde hiç bir şey gebelik için doğru yapılmamış. Yani şöyle izah edeyim size öyle bi şansınız yok. Hem geri çekilme hem daha öncesinden doğum kontrol hapı kullanımı hem geri çekilme :) Yahu nası olcak bu bebek allaşkına yapmayın stresinizi anlıyorum ama. Bu mümkün değil rahat olun lütfen.
vallahi biz de bıktık hiç sormayın her ilişkiden sonra 1 ay benim reglimin gelmesini bekliyoruz ki rahatlayalım bu artık takıntıyı da geçti saçma sapan bir şeye dönüştü

Sıkıntını ve psikolojinin bu husustan dolayı takıntı yaptığını biliyorum görüyorum yazdıklarından zaten anlaşılıyor hayatım ama böyle hamilelik olamaz. Rahatla relaks ol adet olacaksın daha kaç gün var adet olmana ?

Sıkıntını ve psikolojinin bu husustan dolayı takıntı yaptığını biliyorum görüyorum yazdıklarından zaten anlaşılıyor hayatım ama böyle hamilelik olamaz. Rahatla relaks ol adet olacaksın daha kaç gün var adet olmana ?
vallahi pcos hastasıyım bu yüzden yasmin kullanıyorum işte en son 13 eylülde olmuştum eğer düzene girdiyse de 30 günde bir oluyorsam herhalde haftaya falan olmam lazım diye düşünüyorum

Canım ben yinne ve yine dayanamayıp kan testi yaptırdım ilişkiden 11 gün sonraya denk geliyodu ve adet olmam gereken gündü sonuç 1.20 geldi fakat ben 3 gündür hala adet olmadım bunu tekrarlamam gerekir mi

Geri