Gebelik ihtimali varmi?

S

smtalcn

Forum Okuru
Gebelik ihtimali varmi?
arkadaslar herkese iyi haftalar diliyorum.
Tecrubeli bayan arkadaslara bir takim soru yoneltecegim,lutfen itina ile cevaplarsaniz sevinirim.anlatimimdan dolayi kusura bakmayin ilk defa boyle biraey yasiyorum
konu;
Kiz arkadasimla 29 nisan tarihinde adetinin son gununde iliskiye girdik. Bunun uzerinden 3-4 gun gecmesinden sonra tekrar iliskiye girdik ve icine bosaldim 3 mayista.O gun ertesi gun hapi icti ella.bu tarihten sonra 2 gun oncesi yani 19 mayista iliskiye girdik.ilk 1-2 tik icine bosaldim birazda tanzikli , daha sonrasi disariya. 1-2 dakika sonra banyoya dogru kalkarken yatagin silik bir sekilde kan lekesi oldugunu gorduk.sonra dusa gittik yikandik uyuduk ,oldu bitti gitti...
sorularim sunlar:
1-Kiz arkadasim her ay duzenli adet olan birisi,bu yatakta cok az silik kan lekesi kullandigi ertesi gun hapindan olabilirmi? Kendisi orgazm olduktan sonra aciyor diye cok kasiyor tahtisten dolayi bununda ihtimali olabilir mi?
2-Ellayi kullandiktan kac gun sonra hamile kalabilir? Yada hamilelik riski yuzde kac? Ihtimali varmi? Normal adet donemine 1 hafta 10 gun vardi soyledigine gore.sizce hamilelik olasiligi nedir?

Merhaba, ilişki sonrası lekelenme vajinanın tahrişinden yada ilaca bağlı olarak gelişmiş olabilir. Ella % 100 gebelikten korumaz. Güvenirliği % 85-90 dır. Ella kullandığı halde gebe kalan kadınlar vardır. Her dönem gebe kalınabilir. Partnerinizin adetinde gecikme olursa gebelik testi yapsın.

Merhaba, ilişki sonrası lekelenme vajinanın tahrişinden yada ilaca bağlı olarak gelişmiş olabilir. Ella % 100 gebelikten korumaz. Güvenirliği % 85-90 dır. Ella kullandığı halde gebe kalan kadınlar vardır. Her dönem gebe kalınabilir. Partnerinizin adetinde gecikme olursa gebelik testi yapsın.
Ella yi 3 mayistaki iliskimizde almisti , benim icine hafiften kacirmam 19 mayista oldu yani 2 gun once. Bu durumda ne olabilir?

Spermin az bir miktarda olması hamile kalmayı engellemez. 3 mayısta alınan ilaç o günkü ilişki esnasında koruma sağlar (%85-90) Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir. Daha önce belirttiğim gibi partnerinizin adetinde gecikme olursa test yapsın.

Spermin az bir miktarda olması hamile kalmayı engellemez. 3 mayısta alınan ilaç o günkü ilişki esnasında koruma sağlar (%85-90) Kısacası korunmasız her ilişki gebe kalma açısın dan risktir. Daha önce belirttiğim gibi partnerinizin adetinde gecikme olursa test yapsın.
bi yuzdelik oran verseniz adminim, cok heyecanlandim, yani oyle birsey olursa aldirma taraftari degiliz.adeti 22 gun onceydi , ilaci 16 gun once icmisti , sonuc olarak heyecanlanayimmi?

Geri