Gebelik kıyafetle oluşur mu

• Konbuyu başlatan Simayyy00
  • Başlangıç tarihi
S

Simayyy00

Forum Okuru
Gebelik kıyafetle oluşur mu
Kıyafetler varken hamilelik oluşur mu kıyafeti ile hamile kalanlar
@SadmiN hanim merhabalar size yaşadığım ve cevabını internette bulamadığım ve kafamı çok karıştıran birşeyi sormak istiyorum erkek arkadaşım ile benim de onunda kıyafetleri varken sürtünme durumu yaşadık adetimin bittiminden iki gün sonra bende iç çamaşırim zibinim ve esofmanim vardı erkek arkadaşım da tamamen giyinikti daha sonra erkek arkadaşım kendini boşalttı yani ben penisini elledim ama o son anda kendini boşalttı daha sonra ıslak mendil vs ile oda bende ellerimizi sildik erkek arkadaşım benim esofmanimin üstünden bana mastürbasyon yaptı yani bu şekilde benim gebe kalma olasılığım var mıdır bu durumun üstünde sanırım 20 dakika yarım saat geçti geçmedi eve gelince tuvalete girdim.ve vajinami peçete ile sildim yani elimi daha öncesinde de silmiştim ama bir ihtimal dedim gebelik için korkmam gerekiyor mu dahs önce bir kaç arkadaş da size böyle bir soru da bulunmuş bende sormak istedim şimdiden size çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar bir tanem maalesef bu şekilde hamile kalma ihtimalin hiç yok âdetin yeni olmuşsun ve hiçbir şekilde temas söz konusu olmamış yani bu şekilde hamile kalı mısın neden böyle şeyler düşündüğünü pek bilemiyorum ama tahmin ediyorum bilgisizlikten kaynaklanıyor rahat ol rahatla tıp tarihinde böyle bir hamilelik yok zaten olamazda hamile kalabilmen için tam anlamıyla ilişkiye girmen gerekiyor yumurtlama zamanında olman gerekiyor bir sürü şey gerekiyor ama böyle hamilelik olmaz net

Selamlar bir tanem maalesef bu şekilde hamile kalma ihtimalin hiç yok âdetin yeni olmuşsun ve hiçbir şekilde temas söz konusu olmamış yani bu şekilde hamile kalı mısın neden böyle şeyler düşündüğünü pek bilemiyorum ama tahmin ediyorum bilgisizlikten kaynaklanıyor rahat ol rahatla tıp tarihinde böyle bir hamilelik yok zaten olamazda hamile kalabilmen için tam anlamıyla ilişkiye girmen gerekiyor yumurtlama zamanında olman gerekiyor bir sürü şey gerekiyor ama böyle hamilelik olmaz net
@SadmiN hanım inanın ki internette o kadar çok şey yazıyor yani insan acaba mı demekten kendini alamıyor mesela bir dünya doktor sitesi de mevcut ama orada da kesin net bir cevap bulamadım kendime

Birde @SadmiN hanım erkek arkadaşım kendini boşalttı eline spermleri geldi ıslak mendil ile sildi elini kuruladi vs ama daha sonrasin da esofmanimin üstünden bana da mastürbasyon yaptı yani bu şekilde elinde sperm kalıntısı olmuş olsa bile esofmanimi iç çamaşırı mi geçemez değil mi biliyorum mantık dışı bir soru ama kafam karıştı

Olmaz hayatım olmaz bunun kafa karıştıracak bir yanı yok hamile kalabilmen için spermlerinin yumurtalarını döllemesi senin yumurtlama zamanında olman ve tam ilişki şart alla allaaaaaa kendine iş mi çıkartıyorsun anlamıyorum ki hep aynı şeyleri soruyorsun söylediklerimize de inanmıyorsun. Bekle regl ol gör hayatım ne diyeyim bilemedim :)

Olmaz hayatım olmaz bunun kafa karıştıracak bir yanı yok hamile kalabilmen için spermlerinin yumurtalarını döllemesi senin yumurtlama zamanında olman ve tam ilişki şart alla allaaaaaa kendine iş mi çıkartıyorsun anlamıyorum ki hep aynı şeyleri soruyorsun söylediklerimize de inanmıyorsun. Bekle regl ol gör hayatım ne diyeyim bilemedim :)
Peki @SadmiN hanım kiyafetten sperm geçer konusu tam olarak nedir inanın anlamıyorum kıyafetten kasıt her iki taraftan birinin çıplak olması veya her iki tarafın sadece iç çamaşırı ile olması yada birinin giyinik birinin çıplak olması mı yani

Hayatım eğer incecik geçirken bir don giydi isen geçer ama onun haricinde normal kıyafetlerin var ise oradan geçme ihtimali yok. Çıplaklık için de karşı taraf istediği kadar çıplak olsun sende bu kıyafetler var ise korkmana gerek yok hayatım.

Hayatım eğer incecik geçirken bir don giydi isen geçer ama onun haricinde normal kıyafetlerin var ise oradan geçme ihtimali yok. Çıplaklık için de karşı taraf istediği kadar çıplak olsun sende bu kıyafetler var ise korkmana gerek yok hayatım.
@SadmiN abla bide konuyu açarken eklemeyi unutmuşum erkek arkadaşım d full giyinikti bende full giyiniktim bı on dakika falan sürtünme durumu yaşandı bu şekilde gebelik olasılığının gerçekleşmesi mümkün mü peki oda giyinik bende giyinigim ama sürtünme durumu var bunu yazmamisim okuyunca fark ettim bunuda sorym dedim ihtimal var mıdır diye

@SadmiN abla bide konuyu açarken eklemeyi unutmuşum erkek arkadaşım d full giyinikti bende full giyiniktim bı on dakika falan sürtünme durumu yaşandı bu şekilde gebelik olasılığının gerçekleşmesi mümkün mü peki oda giyinik bende giyinigim ama sürtünme durumu var bunu yazmamisim okuyunca fark ettim bunuda sorym dedim ihtimal var mıdır diye
Bide bu sorum vardı @SadmiN abla affına sığınarak özür dileyerek soruyorum lütfen kızma :(

Selamlar hayatım. Ya kızma değil de bak aynı şeye geliyorsun gene aynı şeyi soruyorsun. Bitanem, güzel kuzum benim. Her ikinizde giyiniksiniz ve her şeyiniz üzerinizde ne kadar sürtünürseniz sürtünün isterse bir gün sürtünün hamile kalma ihtimaliniz yok. Yani hamile değilsin. Bu şekilde hamile kalamazsın hayatım senin bunu anlaman gerekiyor. Anlıyorum korkuyorsun ama böyle hamilelik olmaz. Lütfen rahat ol hamile değilsin kalamazsın bu şekilde.

Geri